bugün

sayın başbakanımız recep tayyip erdoğan'ın, bush ile istisnasız her görüşmesinde başarıyla sergilediği inisiyatif.

5 kasim 2007 bush erdogan gorusmesine ilişkin basına yansıyan ilk fotoğraf karelerinde de gördüm, ve bir türk olarak bir kez daha gurur duydum. başbakanımız bush'un karşısında aslanlar gibi bacak bacak üstüne atmış oturuyordu. bundan büyük bir mutluluk olur mu?

ağlamak istiyorum...
kendine olan güvenin Washington yansımasıdır.
eğer bacaklar sharon stone un değilse sorun yoktur , rahat olabilirsiniz.
(bkz: bush a bacak omza yapmak)
aslında bushun bacaklarını kırıp karşısında oturmak olarak değiştirmenin daha iç açıcı olacağına inandığım bir başlık.
sarayı beyaz gördü şımardı seklinde vurulası vurulası durumdur. bakıslardaki kadirizme dikkat cekmeyi bünyeme borç bilirim.
bush'u cihan'ın hakimi yerine koyan baslık. yanlıs...
bülent ecevit'li dönemleri hatırlayınca daha bir kıymeti anlaşılan aktivite.

"bülent ecevit ne alaka?" diyeceklere:
görsel
bop e$ başkanı tayyip erdoğan'ın bush karşısın da "ulan her istediğini, her istediğinizi yapıyorum, toprak diyorsunuz satıyorum, kurum diyorsunuz satıyorum, akarsu diyorsunuz satıyorum, operasyon olmayacak diyorsunuz olmaması için çabalıyorum, istediğiniz kişileri istediğiniz mevkilere getirtiyorum, tsk ile mücadele ediyorum" mantığı ile yaptığı ve bir anlam içermeyen harekettir.
tayyip' in BOP un eş başkanı olduğu sanrısının yol açtığı durumdur.
her olumsuzluktan mutlaka akp çıkarına bir şey çıkaran akpli yazarların yine muhteşem tasvirleriyle süsledikleri muazzam ötesi olay. bacak bacak üstüne atmak he... vay be...

ben olsam bush'u gördüğüm yerde suratına tüküreceğim. ama bu kadar karizmam olmaz kesinlikle.
heyt beee neymissin sen tayyip diyipte güldügüm hadise. Atiyor da ne oluyor bush bi tekme atiyor bacak macak kalmiyor ortalikta. * * *
sonraki aşamalar;

(bkz: bush un yanaklarından öpmek)
(bkz: bush tan makas almak)
(bkz: bush un gıdısını okşamak)
(bkz: bush un ensesine tokat götüne şaplak)
(bkz: oval oda)*
bush'la konuşurken çükünü karıştırmak haliyle kasımpaşa yöresine daha uygun düşecek racon kesme şeklidir. bir de merkel'i taciz etse tam olacak tillahi... *
(bkz: bush un bacaklarını omuza atmak) *.
büyük bir ihtimalle bunu yapan zihniyet şöyle düşünmüştür. ulan kamil, madem sen bacak bacak üstüne atıyorsun , ben neden atmıyayım. bu zihniyet gaza gelirse buşun suratına attıradabilir. yani en azından ben olsam yapardım. yaparım bilirsin corc , cok pis yaparım len.
http://photos-767.ll.face...625155767_814488_2395.jpg

önce içeri girmek için izin alan kişinin çoooook sonra yapabileceği iş.
(bkz: jennifer melfi)
(bkz: bush a pandik atmak)
zamanında diz çökmüş başbakanın yaptığı harekettir.

http://ankara.gp_destek.s...lerim/tayyipvetaliban.jpg

bir de ecevite laf atanlar var.
türkiye cumhuriyeti adına bush'la görüşenler için gayet normal bir şeydir. sonuçta karşındaki ne senden daha büyük, ne de senden daha rütbelidir. sen türkiye cumhuriyeti'nin görevlisisin, o ise dingil abd'nin. gerçi vekillerimizin ve bakanlarımızın bu düşünceye sahip olduklarını pek sanmıyorum ya neyse.
artık pek bir zorluğu kalmamış eylemdir.
elinizde de tivit varsa durum kötüye gidiyor demektir.