bugün

(bkz: Test edildi onaylandı)
(bkz: maşallahları var)
(bkz: bütün kızların güzel olması)
evet sayın sözlük üşenmedim gittim keşif yaptım bu konu hakkında. şehr-i bursa semalarında görülmekte olan kız tipi iki ana dalda incelenebilmektedir. bunları açıklıyorum şuan:

birinci kısım, gotikcanlar:
siyah ve mor ağırlıklı elbiselerinin içerisinde, koyu siyah ve ateş kızılı saçları ile arz-ı endam eden bu ablalarımız fondoten banyosu yapmışcasına bembeyaz surat ve pastel renkli makyajlarıyla göze batmaktadırlar.

ikinci kısım, kokoşcan (tikkycan):
caddeleri podyum misali "catwalk" ile geçen bu ablalarımız, sarı ve karamel tonlarda saçlarıyla dolaşmaktadırlar. yoğun makyaj bu canlılarda görüldüğü gibi elbiseleri daha bir 30 yaş üstü görüntü vermektedir.

sonuç olarak bursa' nın kızları bu iki tarzı sevenler için güzeldir.
hem de ne güzel, zeki kızlar denilesi durum. bakmak var bakmak var. benm her gün görüyorum bir tanesini. *
(bkz: bursa nın kızlarının güzel olması)
var böyle bir gerçek.
cidden öyle.
gününe göre değişen durumdur.
bi gün "yuh amına koyim ne kadar güzel kızlar varmış lan bursa'da" derken ertesi gün "amına koyim böyle yerin izmir'e gidiyom ben" diyebilirsiniz lakin bursa'nın kendisi zaten aşktır.
cogu gocmen oldugundan yurdum insanına guzel gelmektedir kendileri.
(bkz: bursa nın ufak tefek taşları)
(bkz: kalem olmuş o yarimin kaşları)

Havasından suyundan olsa gerek.*
(bkz: çirkin kadın yoktur az votka vardır)
(bkz: yalan), (bkz: hurafe), (bkz: atmasyon) tabirlerini kullanabileceğimiz durumdur. Kim söylemiş nasıl neye göre söylemiş tartışmak gerek. Gören kişi tekrar baksın.
(bkz: izmire gitmemiş insan)

edit:bursanın yerlisiyim.
belki de şu yüzdendir,
(bkz: bursa nın erkeklerinin yakışıklı olması)
Aynı zamanda motor olması gibi bi durumda vardır. Tabi siz buna çapkın diyebilirsiniz.