bugün

nilüfer de fsm bulvarıyla gazi caddesi arasında bulunur.birçok arkadaşımın mezun olduğu,benim de lise yıllarımda sabahları rahat ve serbest giyim stiline özendiğim "ulan özel okula gidiyoruz şunlar kadar olamadık" dediğim okuldur...
milli piyango idaresinin devletimize milletimize kazandırdığı okullardan biri. yegane öğrenciler çıkıyor.
lisedeyken basket macları oynamaya gittiğimiz okul , ozamanlar okulun hatunlarına hayran kalırdık *

sadece güzel hatunları ile hatıladıgım okul. * * *
(bkz: nmpal)
okulum okulum canım okulum denilesi yer.. unutulmayacak yıllarım..
herşeyiyle farklı ve özel olan, asla unutamayacağım okulum.
okul forması olarak sadece eteğin zorunlu tutulduğu okul.
kışın kızların etek yerine pantolonla okula geldiği olur. her şeyiyle özlediğim okulum.
bursanın en iyi lisesi...okulum...hiçbir zaman sizi kısıtlamayan, sadece kumaş pantolon giyip üstüne ne olursa giyebileceğiniz, süper dostluklar kazanabileceğiniz, mükemmel hocaları olan, küçük bir üniversite hissi yaşatan, elinizi kolunuzu sallayarak istediğinizde çıkabileceğiniz, her daim kendisini özleten, en özel anların, en güzel günlerin mekanı...bileydim mezun olmazdım allahsız!!!
mezun olunmayasıca okuldur. ki ben buna gayet yaklaşmışımdır.*
serbestliğine en başta şaşırdığım ama çok sevdiğim, ortamıyla, insanlarıyla çok sevdiğim okulum.
bursa'nın en iyi anadolu lisesidir. 4 yılımı verdiğimdir. en sağlam arkadaşlıklarımı kurduğum yerlerden biridir. mensubu ya da mezunuysanız size gıpta ile bakılmasını sağlayandır.* *
bi benim insan bulamadığım okul.gerçi daha çok yeniyim okulda ama böyle pislik bi his var içimde.
mezunlarının iyi yerleri kazandığı, anadolu lisesi formatını hakkıyla taşıyan bursa'daki tek anadolu lisesidir, ortaokulumdur, lisemdir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar