bugün

bildigin ibneliktir. bursaspor şampiyon oldugu dönem yurt genelinde tüm takım taraftarları tarafından kutlanmıştır. (fenerbahçe taraftarı hariç)
fatih sultan mehmet caddesini görmeyen-göremeyen-gelmeyen-gelemeyen bursaspor taraftarının safsatasıdır. * *

görsel
karşıyakada kutlayamayan taraftarlardan bir farkı olmayan bizans takımı.

(bkz: semt aşkı)
kent meydanında meydana gelen hadisedir. olmaması istenen görüntüler ortaya çıktı ama hoşgörmek lazım.

edit; yav ben sözlük yazarlarını anlayamıyorum. hoşgörü dilini bulmaya çalışarak entri giriyor ve ortalığı sakinleştirici yazılar yazdıkça aldığım eksilerin haddi hesabı yok. yazarlarımız demek ki sikişli sokuşlu, vurdlu kırdılı entriler görmek istiyorlar.
aklı başında hiç mi sözlük yazarı yok amq.
fenerbahçe taraftarının beceremediği işi beceren bursaspor taraftarının köpek kovar gibi kovduğu galatasaray taraftarıdır..

fenerbahçe taraftarı isteseydi galatasaray o kupayı orada alamazdı..

ama fenerbahçe taraftarında birlik yok işte..polis falan işin hikayesi..

o kupa alınmalı ve kırılmalıydı..gitsinler cehennemin dibinde kupa alsınlar..

bugün düşmanlığa çevirdiler rekabeti..

intikamını fena alacağız..

bu iş kan davasına döndü artık..
üzücü bir gelişmenin başrolündedirler. bir takım şampiyon oluyorsa, kadıköy' de de, beşiktaş' da da, trabzon' da da, bursa' da da, eskişehir' de de sevinmeli, aksi söz konusu olmamalı.
gözlerinizi kapatın. yeşil beyaz formalı bir taraftar, mecidiyeköy' de şampiyonluk kutluyor ve bir galatasaray taraftarı gelip bacağına arka arkaya tekmeler indiriyor.
hoş olur muydu sizce ?
adam gibi sevinmeyi de, üzülmeyi de bilmiyoruz. gerçekten yazık...
saraçoğlunda kupa kaldıran takımın taraftarına pek de koymayan bir olaydır. bursa kupa finalinde feneri yener, o zaman kupa galibiyeti kutlanır.
Görüklenin bursa sınırından çıkarıldığını anlatan cümle. Sanırım konyada yaşıyorum ya da şizofren oldum. Yerleşim değil miydi meşalelerin sönmediği yer?
bir bursalı ve bursaporlu olarak hoş görmediğim olaylar sebebiyle sevinemeyen galatasaray taraftarlarıdır. ayrıca meydanı boş bulup bursaspor a sövenlerin de kulaklarını çınlatıyorum, haberleri ola!
benimdir.

arkadaş,anlamıyorum.ben futbol hastası bir şahıs değilim.gecenin bir yarısı çıkıp o gürültüyü çekmek istemiyorum.onun yerine oturdum facebook'a baktım.reddit'e baktım.kötü mü ettim?ibne miyim?

fanatiğin kafası çok farklı işliyor arkadaş.
acizliğin simgesidir. galasaraylılar için değil, bursalılar içindir bu durum. neden bir takım kendi şampiyonluğunu kutlayamasın ki? lan sanane galatasaraylıdan veya fenerbahçeliden? daha doğrusu size ne benim, onun veya bunun tuttuğu takımdan?! konu insanlık olunca bik bik ötersiniz ama konu futbol olunca nasıl da mağara adamına dönersiniz! işte böyle ikiyüzlü, aptal bir tutum sergilersiniz. sizin gibiler yüzünden b.k gelişir bu ülke! ayağa dolanan bağdan başka bir şey değilsiniz...
hoş görecek bir şey yok. hayvanlıktır, adiliktir şerefsizliktir. futbolun namus meselesi olduğunu sananlar unutmasınlar ki sizin sevinmeye musaade etmemeniz o kişilerin şampiyon oldukları gerçeğini değiştirmez. şayet namus meselesi ise bu sizin için, bundan kelli namusunuz ayaklar altında kalmıştır, hayır kaç puan gerideydiniz?
not: sağlam bir fener bahçe taraftarıyım.
Bende gs nin sampiyon olmasini istemezdim ama sonucta oldular. Sampiyon olan takimin taraftarinin sevinmeye hakki vardir. Buna musade etmeyen bursa sporlulari kiniyorum. Ben bursa da yasayan bir bjk liyim bunlara birkere sampiyonluk verdiler kendilerinin ligin efendisi zannediyorlar soytarilar.
görükle ve fsmden bi' haber olanların inandığı safsatadır.
ve texas geldi fsm bulvarindaki kutlama bitti seklindeki durumdur. keske daha saygili olsaydik da insanlar sevincini guzelce yasasaydi. tabi gonlum ayrica fsm bulvarindaki kutlamanin bursaspor kutlamasi olmasini isterdi. not : fsm bulvarindaydim canli sahit oldum bir cok seye ayrica son soz olarak bursasporluyum ve son slogan olarak herkez sever biz ölürüz.
acizliktir, ezikliktir. bir bursalı olarak utandım.

yalnız varsa götünüz arenaya da bekleriz.
bursa'daki durumu pek de siklemeyen taraftarlardir. sampiyonluk kadikoyde kutlanmadi mi? bitti.
aman tanrım bursa'da şampiyonluk kutlayamadık, şimdi biz ne bok yeriz? güldürmeyin be kardeşim bursa'da şampiyonluğu kutlatmayanlar o kupayı alamayanlar. çok da sikimizdeydi bursa kutlamaları, dünyanın dört bi yanında kutluyoruz. ya peki hiç kutlayamayıp içinde patlayanlar?
kim şampiyon olursa olsun. bursada böyle olaylar olacagı belliydi. heykel tarafında 2 araba korna çaldı bir grup susturdu. zafer plaza tarafında toplanan grup tezahurat yaptı bunları duyan formalı gs taraftarları formayi kapamaya calışti. neden başka şehirde bu kadar olay çıkmadı? bursasporlu bursada istanbul takimıni sak saklatmaz.
Bağdat caddesinde kutlayamayan galatasaray taraftarıyla aynı durumdalardır .
Fenerbahçe için Bağdat Caddesi neyse bir Bursasporlu için de Bursa öyledir .
Semt değil şehir takımıdır Bursaspor .
bursaspor'a olan saygımı bitiren harekettir. artık gözümde basit bir anadolu takımından başka birşey ifade etmemektedir.

not: eksilere aldırış etmiyorum.
fsm'de çatır çatır kutlanmıştır. Hatta öyle bir kutlanmıştır ki kutlamaya bursaspor ve fenerbahçe formalı arkadaşlar bile eşlik etmiştir.
karısıyla çocuğuyla galatasaray formasını giyip kutlamaya çıkanları sıkıştırarak, arabalarının camlarını kırarak "burası bursa lan kutlayamazsınız" diye bağırarak o küçük cocuklara, babaları dövülen çocuklara o korkuyu yaşatarak adam olduklarını sanan cahil zihniyet bunlar.
ha bursa aynı akşam küme düşer ya da bursaspor'u yenerek şampiyon olur anlarım.
şehrin önemli bölgelerinde toplanılır, sloganlar atılır ve galatasaray'a kutlama izni verilmez, evet bunu da desteklerim.
ama insanlara pkk yandaşıymış gibi ölümüne saldırmak, yaralamak hangi takım taraftarı olursa olsun o.. çocukluğudur, başka bir şey değildir.

not: dibine kadar bursasporluyum.
barbar taraftarların zulmüne uğramış olabilirler. geçen sene de fenerbahçeliler e kutlatmamışlardı. halt ettiklerini zannederler.
(bkz: fenerbahçe nin tarihe geçen ayıbı)