bugün

bursada yaşamını sürdüren sözlük yazarlarıdır. kendileriyle iletişim kurmak isterim.
(bkz: zonguldakta yaşayan sözlük yazarları)

kendileriyle tanışmak isterim.
bursa il sinirlari icinde yasayan sozluk yazarlaridir. gonul ister ki hepsiyle tanisalim. kaliteli bir sehirde yasamaktadirlar ayrica. hepsini bu konuda tebrik ederim.
bir bursalı olmasamda bursada üniversite ögrencisi olduğum için mutluyum yaşamak için çok ideal çokta güzel bir şehir.
an itibari ile 2 tanesi zafer plaza da lc waikiki deler. orada iken şu konuşmayı duydum aralarında. 'kanka s.. et sen o işi gel bugün bize. sana da hesap alalım, zall tanıdık a.. ne itü sü lan yabancı yere gitme'

edit: panpa seçtiğiniz o poları nerde giyceniz bilmem de harbi o para verilmez ona.

not: ben uzun düz saçlı boynunda kulaklık olanım. hatırladın mı panpa*
bursa zirvelerine gelmeyip bursa yazarları ile tanışmayı hayal eden yazarlardır.
zamanında zirveleri 3 - 5 kişi bile olmuştur.

abberline
irishstorm
ehliistirahat
thug life nigga
ben evet ben. severek yaşadığım şehirdir.. bursalı değilim ama seviyorum bu şehri...
lodosa maruz kalan yazarlardır. şaypa'ya tutunuyoruz arkadaşlar. adamlar bakkal gibi. her yere şaypa açıyorlar.
an itibari ile serin bir gece yaşamaktadır. bursada yaşayan yazar çok ama samimi olduğum bi iki kişi var. onlar da abilerim ablalarım. kankam bile yok 3 milyonluk şehirde. neyse kankalarımı sözlüğe yazar yapam bari.
(bkz: asakura) yaşadım mı yaşayamadım mı bilemediğim. Ama fiziksel olarak 20 sene orada bulundum.
Ben degilim.
bizatihi kendim (bkz: hikidik)
Hi! Ben de varım. Bursalıyız ezelden (20 yıldır)
(bkz: üniversiteliler de sayılıyor mu)
An itibariyle hiltonun bodrumunda takım silmektedir kendileri.
Çok yakışıklılarmış. Öyle diyola.*
Ak partili ve süfer sözlük yazarlarıdır.

Bursa çocuğuyum valla..
artık icinde bulunmadigim gruptur. bursadakilere selam olsun.
benimdir dir.
Düşük zekalı yazarlardır. Türkiyenin en yobaz yerinde yaşamaktadırlar.
aylardır zirve bekleyenleri de mevcuttur.

(bkz: my baby shot me down)
(bkz: olta attım kız bekliyorum)
il sıralaması yapılsa ilk sırada bursa olur diye düşünüyorum.
Memleketçilik yapıyorlar sanırım.
erkek ise arkadan vurdurması mümkündür.