bugün

herif gitti be. hem de Çin'e.
%25 ini yani 2 milyonunu trabzon alacaktır nihaha.
çin fiyatlarına göre çok ucuza gitmiş artık eski galatasaraylı olan topçu. ilginç olan suan takımda satrafor olarak umutun kalmış olmasıdır. belki sinan veya podolski o bölgeye kaydırılarak çözüm getirilebilir bekleyip göreceğiz.
sevincimizi taşkınlık yapmadan yaşayalım. Galatasaray için küçük, türk futbolu için büyük bir kazanım. kurtulduk çok şükür.
8 milyona yerine bulcağımız forvet buraktan kötü ve yabancı olucaktır.
adam "gittikçe" güzelleşiyor.
görsel
Gidiyo kral gidiyo gönlümün efendisi.
Üzülsek mi sevinsek mi.

Biz çıkardık göklere seni, göklerdeydin sen, şimdi git, bir anısın artık... en imkansız yerden, sıfır noktasından golü atıp, golü sayılmayan insan. Kral.. gönlümüzdesin. Şimdi git.
qalbimisi çaldı ve gitti.
çin'e gittiği söylenen futbolcu. gram sevmem kendisini ama gönderilmesi galatasaray'ın avrupa dahil her yerden umudu kestiğini gösterir ki bu rezilliktir. evet.
En sonunda gitti futbolcusu.
(bkz: kumanda kırmaya son)
bayram lan yemin ederim bayram bugün.
çine siktir olup giden futbolcu.
kurtulduk sevimsizden.
Galatasaray'a büyük geçmiş olsun sonunda kurtuldunuz.
bu gidişe sevinen ağır furbol özürlüsüdür , galatasaray ın daha iyi forvet bulabileceğini düşünüyorlar heralde , gününde bir burak o günü boş geçmezdi amk , umut bulut ayda bir gol atıyor onların da nasıl olduğunu biliyoruz. artık donk un ayağına bakarsınız.

mına koyim fatih terim in birinci tercihi , son 4 yılın en çok gol atan lig oyuncusu , avrupa nın iki yıl önce üst süzey bugün de orta düzey takımlarının kadrajına girmiş bir türkten bahsediyoruz.
biizm yerli coze morinyolar beğenmiyor ahahah sen kimsin ya halı sahanın son yedeği misin sen kimsin amk.

burak yılmaz ın gidişiyle galatasaray ın çöküşü hızlanacaktır ama ofsayt esprisi yapacak özürlüler de azalıcak tek iyi yanı bu.

yolun açık olsun kral.
çin'in çılgın para verdiği oyuncu. Oğlum hanginiz add manager yaptı doğru söyleyin.
Bu adamı 20 milyon Euro'ya kakalayamayan yönetimin taa amk.. Ulan cin cin yoldan gecene transfer teklifi yapan cinlilere hemde....
valla biraz daha gitmeseydi elimizde patlayacaktı, gitti iyi oldu. zamanında ünal aysal napoli ye satacaktı bunu.
32 milyon avroya cine gidecegi soylenen degisik futbolcu.
Gidişine ben de sevindim, fakat kendisinden kurtulduğumuz için değil. Yüklü maaşından kurtulduk. Eğer maaşları bu şekilde devam edecekse darısı Selçuk, Hamit ve diğerlerinin başına. Yıllardır en fazla 500 bin euro bedele oynayacak adamlara dünyanın parasını bayılıyor Galatasaray. Açık ve seçik soygun. Artık amaaan, bana ne mali işlerden diyecek kadar vurdum duymaz olamayız. Galatasaray batıyor beyler.

Burak takıma çok katkıda bulunmuştur. Hakkı yenmemeli bana göre. 2011'den sonra tüm zaferlerde emeği var. Huyu biraz değişik, biraz şımarık gibi olsa da kendisine çok teşekkür ederim Schalke, Beşiktaş, Fenerbahçe ve diğer takımlara karşı mücadeleleri için. Az sevindirmedi.
her ne kadar taraftarlar gittiğine sevinse de, sevinilecek bir durum değil. herhangi bir yedeği olmadan bir numaralı forvetini göndermek, hele ki bu kadar yüksek çin piyasası varken düşük fiyata göndermek büyük hatadır. giderlerin bir nebze azalmasına sevinilebilir belki ancak gerisi boş. galatasaray'ın en çok gol kaçıran futbolcusu olsa bile en çok gol atan futbolcusu olduğunu da unutmamak gerek.

yolun açık olsun kral.
Bir Galatasaraylı olarak gitmesine sevindiğim hatta neden geldiğine dair bir fikri olmayan birisiyim.
doğru karar,yanlış zaman.
1 milyon euro verip bir forvet alaydınız bari.