bugün

horozdur senin civcivin. tavuk olursa azcık tatlılık belirtisi gösteriyor ama horoz korkunç.

-ne anlatmak istediğimi kendim bile anlamadım.
civciv, muhabbet kuşu, hint bülbülü.
Kuş, balık, kaplumbağa. Karınca.
köpek ve kedi. balıkları saymıyorum.

kedimle hala beraberiz.

not: gay değilim.
(bkz: yarrak afedersin)
entry yukarıda.
Kedi, muhabbet kuşu ve balıktır.
Köpek, balık, kaplumbağa, muhabbet kuşları, sultan papağanı, keklik.
muhabbet kuşu öldü.
kaplumbağa kayboldu.
civciv öldü.
ördek öldü.
güvercin kaçtı.
balık sattım.
karınca, sümüklü böcek, balık, kuş, kedi
kedi, hint domuzu ve kaplumbağa. kedim 8 yıl yaşadı kanser oldu ve öldü. hint domuzum felç oldu arka ayaklarını kullanamıyordu uyutmak zorunda kaldım. kaplumbağalarım ise 3 yıldır azimle büyüyorlar.
köpek, kedi, eşek, at, güvercin (güvercin beslerken büyüklerim kuşbaz olacam diye bayaa endişenmişlerdi), muhabbet kuşu, bir de kendi kuşumu besledim bol bol...
ASKERDE BESLEDiĞiM BiR HAYvANIM VAR idi.

adı da remzi.

sadece kek ve süt ile beslenirdi, yemediği zaman hırçınlaşabiliyordu ama ölümcül tehlike ihtiva etmiyordu.

koğuşta besliyorduk.

remzi ne mi? (bkz: benim tertip ya)
muhabbet kuşu 7 adet,
civciv sayısız,
ördek 2 adet,
balık sayısız,
tavşan 30 adet (ilk 2 adet vardı sonra üreyerek 30 u buldu),
köpek 1 adet ve son olarak en ilginci sülük besledim. tabi çok uzun sürmedi kanla beslendiği ve kansızlık problemi çekmemek için ördeklerime verdim.
Muhabbet kuşu, balık, köpek, kaplumbağa, tavşan, civciv, hamster.
Kobay, muhabbet kuşu, kedi, köpek, balık, tavşan, civciv, ördek. Köpek en mükemmeliydi.
gökhan
serkan
ahmet
berkcan.
pembiş bir civcivim vardi sonra öldü çok üzülmüştüm sözlük.
civciv, balık, muhabbet kuşu, hamster. halen bizimle olan iki kedimiz ve bir de köpeğimiz var.
davar cinsi ev arkadaşı besliyordum bir ara. sonra attım evden. doğaya bıraktım.
çok sayıda inek
çok sayıda kedi
çok sayıda tavuk
2 pekin ördeği .
Civciv
tavuk
horoz
kedi
ördek
köpek.
balık
tavşan
kuş
kaplumbağa
kedi.
Piredir.
nymphicus hollandicus
japon balığı ulan ne iğrenç hayvanlar birinin içi görünüyordu kurtulmaya çalıştım kurtulamadım baktım yine sanırım garezimden öldüler hshshs.