bugün

akp yandaşı bir kanal.
çalıştığım firma da nasıl olmuşsa beni arayan ve akabinde firmanızın sahibi ile görüşmek istiyorum diyen bayan çalışanlara sahip kanal.

dedim ne diyor bu, ablacım burası holding ne demek firmanın sahibi, kim ile görüşmek istiyorsunuz konu nedir neden ben..

sonra saçmaladı firmanın sahibi yetkisine sahip birisi dedi... artık sıkıldım ve siz bana telefon numaranızı verin ben ceo lardan birine söyleyeceğim dedim.. işin kötüsü olur dedi ve numarasını verdi..

kısacası sanırım işinin ehli insanları bünyesinde barındırmakta..
1 tane spikerle idare eden kanal.
(bkz: ceren bektaş)
akın ipek'in bugün gazetesi ve kanaltürk'ü aldıktan sonra medyada daha da büyüyeceğini gösteren haber kanalı. aslında yansız olmaya çalışsa da çoğunlukla akp iktidarına yakındır, ceren bektaş isminde taş ötesi sarışın civciv bir abla haberleri sunmaktadır iyi hoş bir kanalda pek fazla izlenecek program yok birde ali atıf hocanın reklamlar programı da bu kanalda sanırım.
http://www.youtube.com/watch?v=_aDqKUQNquY

Garip lan. Kadının ettiği lafa bak. "O anın paniği ile olayı daha vahim şekilde nakletti."
insanın "LAN YARRAM NE DEMEK DAHA VAHiM?" diye bağırası geliyor ama duyuramıyorsun işte kimseye.
Hayırlısı ya.
Habercilik bu işte "güzel" Türkiyemiz'de.
Siksinler, ben bekliyorum.
Her şey çok güzel nasıl olsa, aferim benim başbakanıma, aferim canıma, aferim kuzuma...
2 gündür akp'nin ağzına sıçan kanal...

şu an çağlayan ve güler'in oğullarının iddianameye konu bütün suçlarını tek tek sayıyorlar....
Kanal kimin kanali belli bu isin arkasindaki isimler belli bu isin sonu hayirli degil..
cemaatçi israil yandaşı imamın ordusu olan bir kanal. azalarak bitmedi bunlar.
http://www.ensonhaber.com...?utm_source=facebookShare
Bir zamanlar akp yandaşı olan, fakat bugünlerde tam bir muhalif tv kanalı olmuştur. Halk tv ile kapışır.
hayat ne garip dedirten kanal;

bir zamanlar akp ve rte fırtınası eserdi bu kanalda ancak ne zaman cemaatle hükümetin arası bozuldu bunlarda hemen cemaatin saflarında yer alarak hükümet düşmanı bir yayın politikasını benimsediler yani bir zamanlar akp propagandası yapan kanal şimdi de akp'ye muhalefet yapıyor.
Cemaatin kanalıdır zaman satamayınca bugün öneriler zorla üye ederler.
Bugün TV, Koza Holding tarafından kurulan bir haber kanalıdır. Yayınlarına 1 Mayıs 2009'da başlamıştır. Bugün TV Aktif spor haberleri tarihsel filmler ödüllü festival yapımları hayat içinde güncel çarpıcı belgeseller de yayınlıyor. Her saatte haber yayınlamaktadır.
tesadüfen ilk defa az önce 17:00 haber bültenini izledim. hükümet aleyhine en az ulusal kanal kadar yayın yapan kanal. şaşırdım sadece ulusal kanal ve Fox haberin dışında haber yapabilen kanal yok sanıyordum. tuttum bu kanalı.
cemaat çizgisinde yayın yapan kanal.17 aralıktan önce hükümet yanlısıydı.
17 aralıktan önce de hükümet yanlısı olmayan kanal. Mevcut medya kanalizasyonunda temiz yayın yapan az kanaldan birisi.
haberleri herkese izletilmelidir.
gülen örgütünün basın yayın organlarından birisi.rejisi ve animasyonları çok iyi ama yandaş medyada üstüne yok ve 17 aralık operasyonu sonrası tam anlamıyla hükümeti kızgın tavaya koymuş durumda.çoğu tartışma programlarını izlerim ama hep hükümet aleyhinde uzman ve profösörler yayına katılır.ara sıra programın moderatörüde hükümeti eleştirir ve kanalı değiştirmek zorunda kalırsınız.
atv de izlediği haber kurgusunun başka kanallarda yapılmadığını gördüğünde haberi kesilmiş sanan zihniyet fakiri göstergeci. mümkünse 30 iq altı kasetleri anlamaya çalışıp, olayları anlamlandırma çabasına girmesin. o başbakan da kemal kılıçdaroğlu hakkında hırsızlıktan hangi davanın açıldığını, kendisi hakkında ise neden hala bir dava açılmamış olduğunu bir açıklasın. beyin devreleri yanıyor.
koza holdinge aittir digitürk tarafndan yine siyasi bir yaptırıma maruz kalmıştır.
digitürkün kimin maşası olduğu malumunuz .
cemaatin elinde kalmış televizyon. başbakana sallıyorlar şu anda.
retoşu b52 uçağı gibi bombardıman eden kanal.
kendileri çalıp kendileri oynayan, kendi görüşleri dışında herhangi birini haber programlarına davet etmeyen, konuşturmayan, ciamaatın götünü yalayıp pisliklerini örtbas eden tv kanalı. sahibi akın ipek.
cemaati desteklediğini bu kadar belli etmemesi gereken kanal. akerizler bile yemiyor sonra.
cemaatin bizzat kendisi olan kanal.
Birinci entry ile şimdiki arasında dağlar kadar fark var.çok ilginçsiniz çok.