bugün

güzel mahlas... yeni bir altıncı nesil yazar.*
o değil de bu gün ayin kaçı lan?*
(bkz: biri bana mi seslendi)
hoşgeldin yazarı. Entryleri merakla beklenir.
sağlam rus taklidi yapan yazardır.
(bkz: hoşgelmiş)
az önce gülmekten karnına ağrı giren kişidir, şahsımdır, pek anlaşamasam da mecburen severim. rus takliti beğenileri için teşekkür ederim.
zirve de karşılaştığım, sevecen - candan, tontiş yazar. kankiş olunabilitesi olsa da - pek severim. ***
ayın kaçı olursa olsun yeter ki senin günlerin iyi olsun.
gün önemli mi. ya da tarih. onu nasıl geçirdiğin önemli. gittiğin her yerde göreceğin her kim ya da ne olursa olsun hayatına mutluluk getirsin.
budur.
*
(bkz: bugün ayın kaçı insanı)
imocan, güzel yazar.
400. entrysi kendine giren yazar. yok olmadı, 400. entrysini kendine giren yazar. bu da olmadı ama her halukarda kendine bir şey geçirebilen yazar. sağlık problemleri yüzünden ağır aksak iyileşme sürecinde 10 kilo kaybetmiş ama hala şişko olan tosuncuk yazar. ve iş bu entry direkt yazarı ilgilendirecek kadar subjektif oldu. bir de bu aralar cümle kuramayan insanımsı bir şey bu.
melankolik le yaylalar zirvesine, kısmet ötesi bir istanbul seyahati sayesinde teşrif edip beni zirvemde yalnız bırakmayan dost. iyi ki varsın yavrum ya! hem neşeme neşe kattın, hem de tüm gece yalnız bırakmadın beni.
kapını kilitle öyle yat demek istediğim yazar insanı. ayrıca konyaya gitmiş göremeden gelmiş. iyiki *
emre aydın'ı seven insan. "emre emre! aşkım yea!" diye mızmızlandığımı görünce teselli cümleleri kurmuştur bana. sakinleştirmiştir. sakin, anne sevecenliğinde bi güzel insan kendisi. bi de alzheimer hastası gibi 2 dkda bir "sizin nickiniz neydi?" diye sormama rağmen, bana şuhu içinde üşenmeden nickini tekrarlamıştır. selamlıyorum buradan. *
emre aydın dinlerken katmer yiyen çok konuşup çok söyleyen apse yapmış dişle sabaha kadar msnede makara yapan komşudan gelen ne idüğü belirsiz sesleri perşembe pazarından arakladığı fasulye sırığıyla komşuya geri gönderen, haklı sebeplerle yengeç burcu erkeğine erciyes dağının eteklerinden kıl oldum abi şarkısını gönderen öyle acayip insan.ayrıca çok cesur, emre aydını yakından görebilmek için bir tabur askerin üstünden arı gibi uçup en ön safa konmuş.**
enteresan tespitleri var:

-turist rehbelerinde ve halıcılarda bok gibi para var!

-sarhoş ile muhabbet etme karıyı boşar!

-kilo vermek istiyorsan aşık olacaksın bak nasıl süzülüyorsun!* *
(bkz: dişin nasıl oldu)
dikenlerini yidiğim kirpişcik.
takvimli bir saatle baştan savılmalıdır.
kendine kısa sürede bir mandra edinmesi gereken yazar. bütün büyük baş hayvanlar kendisini buluyor.
şu ana kadar denk geldiğim en has nickin sahibi altıncı nesil yazar.
(bkz: yaran nickler)
sürekli maaşına ne kadar kaldığını hesaplayan insan olabilir.
(#12375533) sesli güldürmüştür.
(#6135968) gözden yaş getirtmiş komik yazar.
(#12375533) iğrenç espri olayına farklı bir boyut getirmiş yazar kardeşimizdir.
(#17397526) an itibariyle olmasa da gün itibariyle düğün derneği olan yazarmış yada ben çok yanlış geldim.* Allah bir yastıkta kocatsın.
solci89 olarak nikahını kutluyorum. hepimizin çocukları gibi onların yetiştirecekleri çocuklarda bu ülkenin geleceğidir, mesut bahtiyar olun inşallah.