bugün

avrupa birliği yolundan emin adımlarla geri çekilmektir. bu ne gerilik, bu ne çağ dışılıktır bokunda boncuk bulduğum? o pis pis kakalı şeyler yenir mi yahu? ne zaman böyle bir insan görsem içim acıyor, cami avlusuna gidip ağlıyorum ve kendimi evlat edinilmeyi bekleyen bebeler gibi hissediyorum! yıl olmuş 2010 azizler! lütfen canım, bir kere de geriliği değil kalkınmayı düşünün! kalkınmak kokoreçle değil, yeni damak tatlarıyla olur.

+ insanlara suşi yemeği aşıla cool.
güzel yapanın mekanının önünde uzun kuyruklar oluşma vesilesidir.
+ aşkoom ne yiyorsaaan?
- bok.
+ ohaaaa!
bokun, çiğ balığa tercih edildiği devirdir.
alternatif beslenmenin b.klusunda inat etmektir.
Çokta güzel şeydir kokoreç.Güzelce temizlenen ve temizliğinden emin olduğunuz bir restoranın,cafenin elinden çıkan bir kokoreç dünyalara bedeldir.

Üzerine bolca kimyon ve pul biber serptirseniz hele *

(bkz: http://img1.loadtr.com/b-...as%C4%B1_kokore%C3%A7.jpg)

edit:canım çekti anasını satim be..
şahsen ben cool değil de kul olduğum için sıkça yaptığım eylemdir. içine bolca acı da eklendiği taktirde, ayranla güzel gider.

(bkz: yapıştır memedali)
''çin lokantasından iyidir, kokoreçci vedat ustaya gitmek'' şeklinde cevap verilebilecek eylem.
ağzının tadını bu devirdede bilmek demektir...
çok şahane bir eylemdir. mangalda ve közlenmiş domatesli olmak kaydıyla.
bu devirde hala fetüs yemek (japonlar), hala tahta kurusu yemek (çinliler) varken kokoreç yemek melek kalır bence...
demek ki çağdaşlıkla yeme içme pek alakalı değilmiş kanımca...
hafifi acılı olarak her devirde tüketebileceğim yiyecektir.
Biz asyalıyız koçum kokoreçte yer suşide yeriz.
yapılan en doğru iş. sevenler açısından, sevmeyenler gitsin hamburger yesin!
hayatın zevklerini bilen ve uygulayan kişidir.
(bkz: yemek zevki)
bu devirde almanya avrupa birliği ülkesi olmasına rağmen kokoreç dükkanlarına izin vermişdir. iyide etmiştir. biz mc donalds dan ne olduğu belirsiz zavazingoları tüketiyoruz onlarda biraz türkün boklu kebabını yesin. bizi bu sebepten avrupa birliğine almıyorlarsa almanyayıda avrupa birliği dışına çıkarmaları lazım. sıkar dimi... sıkar sıkar.
kokoreç kaldırılmadan tadını çıkaran insanlardır.

+ben bi bok yedim kamil!
-bana da bi yarım söyleyiver.
zaten boklu yollardan gelerek pişirilen yemeğe bok atmaktır,bok atsan ne olacak zaten aslını inkar etmiyoruz .
gayet lezzetli bir iştir. ön yargıya taviz vermemek gerekmektedir.
bu devir ve kokorec arasinda bir bag kurma geregi duymayan damak tadi olan insanin uyguladigi eylem.
zenginlerin anlamayacağı şey. onlar gitsin kurbağa bacağı, salyangoz götü yesin. bizi nefis boklu kokorecimizle bıraksın. bu devirde değil, 376465.yy da dahi gider, 1tl lik boklu kokorecimi alırım. afiyetle de yerim.
değil memleketin insanımızın iç işlerine müdahaledir kokoreç yasağı. kokoreç ile avrupanın ne alakası vardır lan? bu avrupada bi yere sürülecek akıl yok ya neyse.
şampiyonda yenir kokoreç. kömürde yapılırsa birde.. bu devirle ne ilgisi varmışki hem..
hergün yesemde yemelere doymam ki..
bu devirde de mükemmel bir seçim yapabilmek demektir.
(bkz: şampiyon kokoreç) * *
her devir yenilesidir. yediğim için ilkel olacaksam da olayım. zaten olsa da yesek moduna girdim şimdi.