bugün

rumelinin erkekleri anadolunun kızlarından güzelmiş.

not: valla ben demedim.
Edin dzeko başı çeker.
uzun boylu olurlar genellikle. erkeklerdir.
Müslüman sırplardır. Ne çepni'si ne oluyor?
Bir hirvat olarak haz etmedigim erkeklerdir. Hemen hemen ayni irka mensubuz, ayni dili konusuyoruz, beraber katledildik ama bir hirvat ile bosnak birbirini asla sevmez. Cunku biz hristiyaniz onlar musluman. Hatta bir hirvat cocugu muslumanligi kabul ederse onu hirvat kabul etmezler. Cok enteresan ama yugoslav kokenli olsaydiniz anlardiniz.
Senin ben ananı avradını sikeyim orospu çocuğu .
boşnaklar iyi insanlardır. dürüstlerdir.

not: nickim boşnakça fakat boşnak değilim. boşnak kardeşlere selamlar.
hepsi sarışın olmayan erkeklerdir.

bunlardan bazılarının açık kestane rengi saçları vardır. o kim ya. *

edit: müslüman sırp diye bir şey mi olur ya. cahillik diz boyu.

boşnaklar, sırplar, hırvatlar güney slav ırkındandır. boşnaklarla sırplar dinlerine göre farklı isim almışlardır. boşnaklara boşnak denme sebebi müslüman olmalarıdır.
çükleri vardır.
Turj erkeklerinin yerini tutamaz.
slav milletinin genel özelliklerini taşıyan erkeklerdir. tıpkı sırplar gibi. birbirlerine çok benzerler.
çepni sensin slav da sana girsin diyerek açıklanamayacak bir erkek türü olup köküne kadar Osmanlı ya baglı kalabilmiş müslüman toplum bireyidir. 160 tl gıdıs donus ucak bıletı vizesiz giriş ile biraz para harcayıp kıçını kaldırabilen herkesin gidip görülesi bir de şehri vardır bunların.
(bkz: Bosna)
boşnak kızlarıyla karşılaştırma yaptığımızda açık ara geriden gelirler kendileri. 2 yıldır bosnada yaşıyorum gördüğüm yakışıklı boşnak sayısı en fazla 20 dir ama kızlar içinse gördüğüm çirkin kız sayısı en fazla 20 dir.
Benim de boşnak olmama rağmen akrabalar hariç hiç denk gelmediğim insandır fakat uzundurlar mavi gözlüdürler genelde ve beyaz tenlilerdir.
Isimlerinin degil de soy isimlerinin son 4 harfi standart olarak ovic'tir.