bugün

çok iyi yada çok kütülerdir denemez neticede insandır oda çiğ süt emmiştir.
uzun boylu olurlar genellikle. erkeklerdir.
(bkz: kalafat)
bolca bulunmaktadır.
rumelinin erkekleri anadolunun kızlarından güzelmiş.

not: valla ben demedim.
genelde sarışın olurlar.
yasin ismini sıklıkla kullanırlar.
boşnak kızlarıyla karşılaştırma yaptığımızda açık ara geriden gelirler kendileri. 2 yıldır bosnada yaşıyorum gördüğüm yakışıklı boşnak sayısı en fazla 20 dir ama kızlar içinse gördüğüm çirkin kız sayısı en fazla 20 dir.
bir kosova erkekleri değillerdir.
çükleri vardır.
slav milletinin genel özelliklerini taşıyan erkeklerdir. tıpkı sırplar gibi. birbirlerine çok benzerler.
uzun boylu koca götlü ve inatçılardır , görgüsüzlükleri ile ünlüdürler , ama iyi arkadaşlıklar kurabilirisiz uzun yıllar güvenerek görüşürsünüz.
birçoğu katledilmiştir.
GENELLIKLE KISA BOYLU CEKIRDEK GOTLU INSANLAR TARAFINDAN HEP KISKANILIRLAR VE ARKADAS OLUNMAK ISTENIRLER. HEM FAKIR HEM SIKI UZUN OLUNMUYOR DIMI CANLAR.
bayrampaşa, yıldırım civarıda piyasa yaparlar.

öküzleri yokmudur?

her milletin öküz modunda erkeği olduğu gibi, boşnaklarda da bolca bulunur.
boşnak erkeklerini bilemem de, boşnak hatunlardan şiddetle uzak durmak gerekir. kaçıp saklanmak bile hatta.
Benim de boşnak olmama rağmen akrabalar hariç hiç denk gelmediğim insandır fakat uzundurlar mavi gözlüdürler genelde ve beyaz tenlilerdir.
efendi insan tanımının içini pek güzel doldururlar, kendimden biliyorum.
boşnaklar iyi insanlardır. dürüstlerdir.

not: nickim boşnakça fakat boşnak değilim. boşnak kardeşlere selamlar.
yemeye düşkündürler. tamam her erkek düşkündür ama bunlar bir başka. sükunetle konuşurlar efendim bir de. yüksek sesle konuşanını hiç görmedim.
benimde içinde bulunduğum erkeklerdir.

genel özellikler hemen hepimizde aynıdır ama yüzlerimiz karakteristik ve tatlı olur.

genel özellikler:

uzun boy

beyaz ten

sarı ya da kestane tonlarında saçlar

renkli gözler

biraz tok ses tonu

30. doğum günü sonrası birden beliren göbek(ben daha gencim)

ev ve aileye verilen sonsuz değer

mantı ve börek aşkı

ve en önemlisi göçmen kızlara olan ilgisi(kan çekiyor her halde hep buluruz göçmen kızını)

not: aklıma başka özellik gelirse yazarım.
Kendini tarif etmeyi seven erkeklerdir. Bende yugoslavyaliyim ama kendimi anlatmiyorum lan.
canımız ciğerimizdir. başımızın üstünde yerleri var. *
(bkz: izet hajrovic)
(bkz: ben)
valla diyom .
Sarışın ve renkli gözlü oldukları halde yakışıklı kalabilen tek erkek cinsidir.
Boy pos da var, genelde zekiler de.

iyiler yani.