bugün

ben dahil olmak üzere çoğu erkek yazar.
yazarın hepsidir efendim yemedim diyen ya kendini kandırıyordur yada mal.
Boynuz yememis yazarlar bir araya gelse, voleybolluk takim bile kurulamaz.
boynuzu kaynattıktan sonra içtiğinde daha güzel olduğunu bilen yazardır.
götüne giren boynuzu çıkaramayan (ben dahil) yazarlardır.
sanırım benim amk. adam "yok boynuzlamadım" diyordu da çok net yedim bence ben boynuzu. direkt olmasa da dolaylı yoldan yemişliğim var, ondan eminim. ha bir de şu var, adam niye gelip "hee boynuzladım" desin? ben olsam ben de demem yani. o da haklı.

evet eyyorlamam bu kadar.
yıl 2009.

yer ispanya.

iki arkadaş ispanyanın küçük bir kasabasına boğa festivalini izlemeye gittik. gitmez olaydık. bulunduğumuz noktadan boğalar geçti gitti. bir atraksiyonda olmadı zaten. herneyse, bende arkadaşla iki fotoğraf çekelim diye çıktık meydana. giden boğaları makatlarından çekiyordukki, arkadaşın aaaa diye bağırmasıyla kafamı çevirmem bir oldu. kör topal bir boğa arkadaşlarına yetişememiş, arkadan arkadaşa bodoslama girmişti. döndü bana doğru ve son sürat üzerime doğru koşmaya başladı. hatırladığım kadarıyla havada biraz savruldum ve tarihi sokağın taşlarını yakından inceleme fırsatı buldum. neyseki ısrarcı değildi boğamız. çekti gitti. sonrada bir daha görmedik zaten kendisini. kim bilir belkide kesip yemişlerdir.

işte buda böyle bir boynuz yeme anımdı.
bildiğim olmasada bilmediğim kesin vardır. herkes bir gün yiyor rahat olmak lazım.
babaannemlerin köydeki boğasına karşı aşırı laubali bir tavır takınmam neticesinden böğrüme aldığım keskin bir boynuz darbesi sonucu teorik olarak benim de içine dahil olduğum yazarlar grubu.
Yedim. Yapilmasi gereken kendini uzmemek asla yapilmamasi gereken bisey varsa oda affetmek. Sizi arkanizdan bicaklayan bi insanla asla tekrar beraber olmayin. O bicagi muhakkak ilk firsatta tekrar yiyeceksiniz. Bu boyledir. iki iki daha dorttur. Ay benimki pisman oldu falanda diyip hic kendinizi kandirmayin.
Bir kere yedim ama sayesinde her şeyi öğrendim. Kızamıyrum teşekkür ediyorum. *
yatakta iyi randıman sağlayamayan, kondisyonu ve zamanlaması kötü yazarlardır. kendilerine scott piri'yi öneryorum. *
hayata devam etmesi gereken kişidir.
kendi suçları olduğunu düşünerek kendilerine eziyet etmemesi gereken yazarlardır.
boynuz yeme olayı değişik durumlarla olan bir durumdur. bir insan evli değilse kız veya erkek fark etmez birbirlerini aldatırsa bu boynuzlama ya asla girmez. çünkü evli değiller isteyen istediğini yapsın. yalnız boynuzlama evli iken yapılırsa o zaman olmaz özellikle bir kadının kocasını boynuzlaması çok kötü bir olaydır. hamile kalması kocasının kendi çocuğu gibi başkasının çocuğunu büyütmesi çok vahim bir olaydır. gerçekten birbirini seven aşıklar çok zor aldatırlar. en iyisi de budur, bir kadın, attığı adımları çok iyi bilmesi lazımdır. bu işlerin şakası olmaz gençliğinde sevgilisi olmayan kişilerin boynuzlanma gibi bir derdi olmaz. sevgilisi olan her türlü gelişmelere hazırlıklı olmalıdır.*
ilk sevgilimden yemiştim. hem de bakireyim diye. hani sözlükteki erkeklerin it gibi peşinden koştuğu saçma sapan şey.
buraya zall yazan adamı çaylak yaparlar.
uyarıyorum.
boynuz yemek işteş bir fiil olduğu için mümkün olmayandır.
Altlarına da geyikli tayt giymelidirler ki alt-üst uyumlu olsun. Bu zamanda uyum önemli.
(bkz: keçi boynuzu) pekmezi de yapılıyor bunun.
görsel * *
benimkini graffiti olarak yazın olur mu, çağrıştırsın ama tam okunmasın.
aldatılacak biri olmadığım için içinde olmadığım oluşum.
Boynuzu cok kez taktigimdan ötürü bir gün basima gelecegini umit ederek yasamaktayim.
kecı boynuzu ve pekmezınden yedım o gecerlı mı?