bugün

alınan boxerların üzerinde yazılan yazılardır misal bir boxerımda long vehicle yazmakta. *
(bkz: look at the background)*
(bkz: minik kuş) *
(bkz: berrak)*
(bkz: the don)*
(bkz: do na mi)
dogum günümde hediye olarak gelen boxerde i . k . s . t yaziyordu.
dogum günü telasindan acilimini cözememden dolayi cok gecmeden aradan biri yirtik dondan cikar gibi ortaya sesli bicimde koyuverdiydi acilimi: ipimle kusagim sikimle tasagim .
not: sanalda argo kolaydir, lakin bu olayin gectigi an ortam kizli erkekliydi ve kahkaha tufani baya bir sürdü.
ulan ne gelismisiz kardesim, genislik diz boyu.
boxer markasının yazmasını beklediğimiz yazılardır resimlileri daha güzeldir.*
(bkz: allah vergisi)
bi boxer da;

"bu yazıyı okuayacak kadar yakınsan artık çok geç" yazısını okumuştum.

süperdi be. bak hemen özel mesaj yağmuruna tutmayın ha. vay şeker kız benim de ilginç boxer ım var filan diye. yok yani benim de var ilginç boxer larım.
(bkz: lick this) *
suck this!**
kobra bu kapağın altında

siyah boxer üzerine bir bira kutusu koymuşlar. üzerinde de bu yazı.
haberde, bahçe kapısına "dikkat aidsli köpek var" yazan birinden bahsediliyordu.
aklıma geldi.
it's in the bedroom ladies. come on in !
(bkz: chef)
(bkz: south park)
(bkz: bunun içindeki var ya senin mına kor)
t box a fason çalıştığımız günler.millet daha t boxûn ne olduğunu bilmiyor. biz harıl harıl erkek boxerı dikiyoruz. etiketleri bütün atolyenin dilinde.

uzun araç
bunu okuyacak kadar yakınsan artık çok geç
yumuşatıcı kullanmayın
kamp alanı
şeytan doldurur

falan. ürün çok mu kaliteli hak getire. nasıl satıldı deli gibi.
enteresan yazılardır .

(bkz: no fear)
(bkz: don t worry be happy)
(bkz: tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır)
geçenlerde dolaşırken iç çamaşırı satan dükkanın camekanındaki boxerda aynen şöyle yazıyordu:
(bkz: makinalı tüfek)
(bkz: sex trainer)
(bkz: noldu zoruna mı gitti)
(bkz: çıkarın beni burdan)
girdiğim dükkanda bi boxer gördüm uzaktan fakat üstündeki yazılar çok ufaktı okuyamıyordum dikkatimi çektiği için yaklaştım hala çok ufaktı , bütün riskleri göze alıp iyice yaklaştım ve aynen şöyle yazıyordu '' bunu okuyabilicek kadar yaklaştıysan artık kurtuluşun yok''. bu daha medeni bir boxer dı fakat bundan sonraki boxer cidden çok seviyesizdi. ''burayı sadece HANIMELLER''yazıyordu , hanımeller kısmında hanımeller paketinin resmi vardı.
Bir keresinde dikkar çocuk yapabilir yazıyordu. Sonrasında girilen gülme krizleri, cepte aranana para ve kasaya doğru büyük hücum.
(bkz: dokunmak ister misin)
(bkz: yaklaşma skebilir)
neyse fazla fikir vermeyeyim, ilerde satarım.
tazmanya canavarı'nın kaçar durumdaki halinin resmi ile yanında kocaman bir yazıdır...

(bkz: asıl canavar içeride)