bugün

hoşgelmiştir . lana del rey hastasıdır büyük ihtimalle. nasıl hasta olunmaz zaten efendim. neyse tekrardan hoşgelmiştir.*
daha simdi bir entry sini okudum guzel yaziyor bende bir lana del rey hastasiyim kendisi gibi.
nickinden dolayı ön yargılı olup sevdiğim yazardır. daha önce pek bir yazısına rastlamadım. ama olsun, yinede sevdim bu yazarı. sonuç olarak lana del rey sevgisi gibi ortak bir yön var.
Çok iyi yazan bir yazardır. Benim diye demiyorum.
Lana del rey in enfes parcalarindan. Replay tusunu opturuyor o derece. Gerisini sen anla. Ha bir de yazar ismi. Hos geldin kuzum.
inşallah lana kadar çirkin değildir.
Zombileri ezerek oynanan android oyunu. Yazarin zombi asigi oldugu asikar.
o ne güzel ruh dinginliği veren bir sestir; lana del rey.
son ses açılıp dinlenmesi gereken şarkıdır.
Mükemmel bir şarkıdır. Sessiz ortamda yüksek ses ve kalitede dinlenilirse vereceği zevk mükemmel olacaktır.
woodkid remixi daha sağlam olan lana del rey şarkısıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=RxyWe6K5MEg
akla ilk olarak bir yetmiş şarkısı olan (bkz: 70 s) born to wild'i getiriyor, hatta bu bir soundtrack ulen. (bkz: easy rider) steppenwolf - born to wild.
(#22167101) hmpfs hmpfs kezban kokuyor.
ağrı kesici gibi bir şarkıdır kendisi..
LANA DEL REY HANIMEFENDININ O NEZIH SESIYLE ICRA EYLEDIGI DEPRESIF ESERDIR KENDISI.
Amerika kokan şarkı.
aşkına karşılık vermeyen erkekleri dövdüren yazar. yazarımız.
mükemmel derecede klibe sözlere ve müziğe sahip lana del rey şarkısı. aynı isimde albümün içinde yer alır bu parça. bu arada bu nickte bi arkadaş vardır sözlükte ağır manyak bi dişi sözlük yazarıymış aman uzak durun. (#24238210)
arka fonumda sürekli calan sarki.
sikko bir hayat olduğu anlaşılabilir rahatlıkla.
(bkz: ölmeye ölmeye ölmeye geldik)
(bkz: to live is to die)*
full metal jacket filminde private joker bu mottoyu kazımıştır miğferine. yakasında barış amblemini taşıması ise ayrı bir tezat olmuştur. buradan stanley kubrick'in zekasına bir kez daha hayran kalıyoruz...

edit: born to kill miş o. bir arkadaş uyardı sağolsun.
Bu şarkıya da Lana Del Rey'e de hastayım hasta!! Bu şarkıyla O Ses Türkiye ön elemelerine katıldım ve ne yazık ki beni çağırmadılar. Aslında kötü söylediğimi düşünmüyorum sanırım şarkının tonu onlara düşük geldiği ve sesimi gösteremediğim için çağırmamış olabilirler. Gerçi katıldığım şehirde elemelerde 250'yi geçik kişi vardı çağıra çağıra 5 kişiyi çağırdılar. O Ses Türkiye sıradan ve keko sesleri sevdiği için ondan da çağırmamış olabilirler, bilemiyorum. Ama bu yaz şansımı başka bir şarkıyla deneyeceğim ama sahnede bir Lana Del Rey şarkısı söylemeden inmeyeceğim, ilk Lana Del Rey şarkısı söylemek, herkesi etkilemek istiyorum.. Nokta!. (Bu arada O ses Türkiye elemelerin de söyleyebileceğim şarkı önerilerine açığım)
Solistine aşık olduğum şarkı. Kim acabaa.. bilen var mı. Ehe.
Gece gece kendini dinleten güzel mi güzel (bkz: lana del rey) şarkısıdır.