bugün

Ingilizce dilinde yazılmış güzel şarkılardan birisidir. bundan 50 sene sonra bile dinlenecektir.

Don't make me sad, don't make me cry
Üzme beni, ağlatma beni.
hani bir film izlersinizde etkisinden kurtulamaz abi ne güzel filmdi dersiniz.
şimdi o filmi ne kadar izlersen izle sıkılırsın bir süre sonra
bu şarkıdan asla sıkılmazsın nasıl böyle etkileyici bir şarkı yapabiliyorsun sen kadın.
meme mi lan o.
görsel
esra erol’a bir hayli benzettiğim sanatçının güzel bir parçası.
Bu şarkıyı dışarıda yağmur yağarken pencere kenarında odada loş bir ışıkla dinlemelisiniz çünkü ben öyle yapıyorum.
farklı duygulara sürükleyen lana del rey parçası.
Lana del rey efsanesinin efsane şarkısı. Şarkısı gibi klibi de efsanedir. Çıktığı yıl 2011 ve bende 6 senedir dinlerim bıkmadım, bıkmıyorum. Bu şarkı nedense bende çok değişik duygular uyandırıyor, o yüzden yeri bende ayrı. Lana'dan bir tane daha böyle şarkı ve klip bekliyorum..
Lana del rey'in en iyi şarkısı.
Klibi de en az kendisi kadar ilginçtir.
Mükemmel.tek kelimeyle.
Eskimeyecek şarkılarından olduğunu düşünüyorum. Şu an kulaklarımda çınlıyor.
insanı alıp götüren, başka dünyalarda gezdiren lana del rey şarkısıdır.
https://www.youtube.com/watch?v=Bag1gUxuU0g

2:47 nasıl bir bakış attın sen öyle meleğim be.
Live together die alone diyerek arttırıyorum.
'ölmek için doğmak' anlamına gelen ingilizce cümle. aynı zamanda lana del rey'in en popüler şarkısı.
daha önce orda burda duyar pek iplemezdim bu şarkıyı çeşitli önyargılardan ötürü.. ancak mommy filminde karşıma çıkarak bende anlam kazanmış ve pek sevdiğim lana del rey parçası olmuştur.
lana del rey in güzelim şarkılarından biridir. bu şarkıda choose your last words, this is the last time diyişini seviyorum.
en sevdiğim şarkılardandır.bu kadının tüm şarkılarını seviyorum.

west coast ı da dinleyin.
Gece gece kendini dinleten güzel mi güzel (bkz: lana del rey) şarkısıdır.
Solistine aşık olduğum şarkı. Kim acabaa.. bilen var mı. Ehe.
Bu şarkıya da Lana Del Rey'e de hastayım hasta!! Bu şarkıyla O Ses Türkiye ön elemelerine katıldım ve ne yazık ki beni çağırmadılar. Aslında kötü söylediğimi düşünmüyorum sanırım şarkının tonu onlara düşük geldiği ve sesimi gösteremediğim için çağırmamış olabilirler. Gerçi katıldığım şehirde elemelerde 250'yi geçik kişi vardı çağıra çağıra 5 kişiyi çağırdılar. O Ses Türkiye sıradan ve keko sesleri sevdiği için ondan da çağırmamış olabilirler, bilemiyorum. Ama bu yaz şansımı başka bir şarkıyla deneyeceğim ama sahnede bir Lana Del Rey şarkısı söylemeden inmeyeceğim, ilk Lana Del Rey şarkısı söylemek, herkesi etkilemek istiyorum.. Nokta!. (Bu arada O ses Türkiye elemelerin de söyleyebileceğim şarkı önerilerine açığım)
full metal jacket filminde private joker bu mottoyu kazımıştır miğferine. yakasında barış amblemini taşıması ise ayrı bir tezat olmuştur. buradan stanley kubrick'in zekasına bir kez daha hayran kalıyoruz...

edit: born to kill miş o. bir arkadaş uyardı sağolsun.
(bkz: to live is to die)*
(bkz: ölmeye ölmeye ölmeye geldik)
arka fonumda sürekli calan sarki.
sikko bir hayat olduğu anlaşılabilir rahatlıkla.
mükemmel derecede klibe sözlere ve müziğe sahip lana del rey şarkısı. aynı isimde albümün içinde yer alır bu parça. bu arada bu nickte bi arkadaş vardır sözlükte ağır manyak bi dişi sözlük yazarıymış aman uzak durun. (#24238210)