bugün

ölmeye yatmak, diye çevirilesi.
20 sene sonra "efsane şarkılar" listesinde ilk 3'te olacaktır muhtemelen.
'you like your girls insane' kısmını nasıl çevireceğimi bilemediğim şarkıdır.
çılgın kızlar gibisin diye çevriliyor her yerde ama içimden bir ses sen kızlarını (sevgililerini) biraz deli seversin (deli kızları daha çok seversin gibi bir anlam) diye çevir diyor.
lana del rey'in çizgisinin içinde sonsuzluk hissi verdiği şarkı. bu kadın 21. yy'a ödül niteliğinde.
O söylemeden önce haberimin olmadığı, benim de cok sevmedigim, ama ne zaman dinlesem bana onu hatırlatan şarkı.
Lana Del Rey sarkisidir.
Undisputed 3 filminde Kolombiyalinin Yuri Boyka' ya soyledigi soz olarak da gecer.
aklıma direk bu şarkıyı getiren başlık ölmeden önce dinleyin (bkz: (vid #51010))
http://www.youtube.com/watch?v=H6BEkPzstJQ
Let's go get high kisminin hadi yuksege gidelim diye cevirilmemesi gereken sarki.

(bkz: Oha amina koyyim)
yağmur yağarken güneş ileriki dağların ardından batıyorsa ve tek tük arabanın geçtiği bir otoyolda araba kullanıyorsanız bangır bangır dinlenesi şarkı. tüyleriniz diken diken oluyor.

aaah lana del rey ah, seviyorum seni be!
asla bıkılmayacak şarkıların zirvesinde yer alıyor.
insanın tüylerini diken diken eden lana del rey şarkısıdır.
yine yeni yeniden dilime takılmış lana del rey şarkısı.
bacım zaten kıskanıyorum seni, bir de şarkı çok iyi. sok bizi tribe tamam sok.
(bkz: ben doğarken ölmüşüm)
son on yilda yapılmış belkide en güzel on şarkıdan bir tanesidir.
natalie lungley in sade ve güzel yorumladığı parça.
http://www.youtube.com/watch?v=F493KA_6qOU
10.nesil yazar.
Evet, o benim.
(#21720164) ayarı güzelce vermiş yazar.

Edit: birkaç entrysi sıkıntılı olduğunu düşündürtsede. Ayarı güzel.
hakkında sayfalarca entry girilebilecek bir eser aynı zamanda earn to die adlı oyunun yeni versiyonudur.
Manidar bir söz öbeğidir.
Meali; Beşikten mezara diye de çevirilebilen bir tür kalıplaşma.
harika bir şarkı. harika bir bayan.
Benim nickim. O değilde iki üç kişi dışında hoşgeldin diyen bile olmamış, tüü size.
karanlık aşklar - lana del rey
cinsiyetini "cinsiyetim erkek değil" şeklinde farklı bir ifade ile belli etmek isteyen fakat bu ifadeyi kullanarak kafalarda soru işaretleri bırakan fresh yazar. "ben kadınım" deseydi bizde anlardık yani değil mi? "cinsiyetim erkek değil" nedir ya. abi desene ben kadınım diye.
Cinsiyetimin ne olduğunu da en iyi ben bilirim.