bugün

için de dünya temizlensin. Ülke refahı iki katına çıkacaktır.
tehlikeli madde.

Yapımı oldukça basit. istediğiniz otla yapabilirsiniz, siyah çayla bile.

Ama tek seferde bağımlılık yaptığı yalan. Tripten tribe girersiniz. Allam daha çok gencim beni öldürme nolur diye yalvardıydım. Etkisinden çabuk çıktım o tribin.

Kullanmayın. Gidin iki duble vodka için, keyfinize bakın.

Edit: dedimse de zıplayıp bi kez daha kullandım, bi daha da kullanırsam ne olsun?
Eroinin tek seferde bağımlılık yapmadığını iddaa edecek kafaya ulaşmanızı sağlayan bok.
Kısaca sentetik esrar olarak tanımlayabileceğim uyuşturucu bir maddedir. Genelde ucuz olması dolayısıyla günümüzde kullanımı bayağı yüksektir. Genelde kısa sürede öldürür .
esrar piyasasının durgunluğunun etkisiyle piyasası yeniden yükselecek olan kimyasal.
son zamanlarda gizli reklamı yapılan zararlı bir uyuşturucu.
annem ile babamın, kullananı direk olarak öldüren bir cisim olduğuna inandıkları bir çeşit kimyasallar içeren ottur. öldürmüyor diyorum. sen nerden biliyorsun? diyorlar.. kullandım diyemedim ya la.
insanı manyak gibi şekilden şekillere sokan çevremden ve insanlardan uzak olmasını dilediğim madde.
Dogalliktan uzak, merdiven altlarinda, icerisinde ne bulunursa katilan kimyasal bir maddedir. Uzak durun.
(bkz: atma ziya)
yüzde 90 ınınız abartı.
bir dumanla yarım saat kafa yaşatan kimsayasal birleşen. sen git 10 kapak ot iç o bir dumanla olduğu kadar kafa yaşamazsın. hiç mantıklı değil.
bu başlığa entry girenlerin %95'inin içmediği zıkkım.

Hadi hadi..
Bir bally edemez.
kesinlike bir tiner kadar tesiri yoktur.
Bu aralar 1 kereye maruz denemeyi dusundugum seysi.
Bonzai bir milyon, kafam trilyon.
Bonzai boom, kafam trilyon.
bonzai bom, baba ölüyom demis ünlü düşünür heijan.
kafa yaşatmaktan öte, adamı ölüme sürükleyen bok.

abi şimdi içmek istiyorsan git iç kimse bir şey diyemez. ama kafan apış aranda gezmek istemiyorsan bence içme. git ot iç, dmt iç mimoza çiçeğinden. en azından varolma sebebini çözersin dmt içerek. etme, eyleme. bonzai nedir amk.
4 ay esiri olduğum sonra bişekilde kendimi kurtardığım madde kullanmamalı sözlük bok bişey.
Kullanmayin ucuz diye hayatınıza màl olur , sağlığınıza , kendinize , sevdiklerinize , ailenize yazık .
bonzai bitkisi kadar masum olmayan. terbiyesiz.
görsel

Bonzai, jameika gold sentetik bir uyuşturucu. Bu maddeyi aldığınızda biraz fazla almış olursanız bilinciniz kapanır fakat bedeniniz istemsiz bilinçaltınızla hareket eder. Ayıldığınızda hiçbir şey hatırlamasınız. Çok tehlikelidir. Pis bir şeydir. Bu maddeyi içiyorum diye hava atamazsın çünkü uyuşturucuların yüz karasıdır.
bir uyuşturucu türüdür ve uyuşturucu kötüdür. başlamak isteyenler ya da bir fikir sahibi olmak isteyenler imdb top 250de yer alan requinem for a dream filmini izlesinler. uyuşmak da lazım fakat öyle maddeyle değil.
Kafa yapan maddenin yararlarıdır.
Toplumdaki çürük bireyleri ayıklar
Yaptığı kafa sayesinde havuzda yüzüyormuş gibi yapabilirsiniz
Zihin acar ornegin einstein her çalışmasından önce bonzai çekmiştir.
beste yapma yeteneği arttırır. Heijan beethoven gibi unlu sanatçılar bonsai sayesinde beste yapmışlardır. Rivayetlere göre beethoven beste yapmadan önce kafasını soğuk bonzaiye sokardi.
eklemeler yapılacaktır.
Günahtır içmeyin.
güncel Önemli Başlıklar