bugün

entry'ler (141)

alkol alan insan

Belki dertli olduğundan belkide eğlenmek istediğinden alkol alıyordur. Ağzıyla içiyorsa her türlü kabulümdür.

şam harasta da esed generallerinin öldürülmesi

Kafalar iyice gitti. Ne yazılırki buraya kim kimi neden öldürdüğünü bilmezken ülkenin dış politikası dansöz gibi kıvırırken kime ne yazacaksın ?

donald trump allaha inanıyor çok sevinçliyim

Yeni bir harçlı seferlerimi geliyor acaba diye düşünüyorum. Üzücü tarafında harbiden geliyor olabilir.

yine kandırıldık diyecen olan halka olucak

ileriki dönemlerde halkta şimdi konuşan bir kaç 'çapulcuyu' dinlemedik kandırıldık diyecek. Gene olan kendini paralayanlara olacak.

ilk kez seks yapacak erkeklere tavsiyeler

beyler önce temizlik sonra sakinlik. karşınızdakiyle konuşun. ince espriler yapın. aceleci olmayın daha çok anın tadını çıkarmaya odaklanın. ve korunun. cidden!

4 kürt böreği 3 poğaça

4 porsiyon değil demi o * .

donald trump ın incil üzerine yemin etmesi

Göz boyamadan başka birşey değil.

p ile başlayan en güzel şeyler

popoyes.

kadınları yatakta mutlu etme yolları

oral alfabesi denen bir olay var arkadaşlar. ponçikleşirken iş aşağıya geldiğinde malum yerde dil ile a,b,c,d..... gibi harfler çiziyoruz. onun belli noktaları var araştırırsınız bunu. bana da yengeniz öğretti ayıptır söylemesi. ne kadar doğru bilmiyorum ama ben yatakta rahat davranıyorum. işi aceleye getirmiyorum. şevhetten çok eğlenceye önem veriyorum. espriler şakalar falan. tabi öküz gibi değil nazik ve komik. aşkım içine boşaldım tarzında espriler değil yani. bide birbirinize karşı açık olun. sevdiğiniz, sevmediğiniz şeyleri söyleyin karşınızdakine de sorun partnersiniz sonuçta. hakimiyet bazen bende bazen onda. genelde yatakta nazik,kibar davranıyorum ama arada öküze bağlıyorum, ince ince şiddet de var işin içinde. tabi bunlar kişiden kişiye değişir. tabi kadınları biraz daha anlamak için araştırma yapın internette. mesela benim hatun vajinal boşalma değil klitoral boşalma yaşıyor. yani yarım saat içinde git gel yapsam bile o boşalamıyor. ben kendi işimi hallettikten sonra onun klitoris i ile oynamaya başlıyorum the alphabet falan yapıyoruz ondan sonra boşalıyor. beraber boşalamamak canımı sıkıyor ama yapacak bir şey yok. yani söylemek istediğim karşınızdaki kadını tanıyın ve ona göre oynayın oyunu. sadece öneri bulabilirsiniz internette.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

biri yazsa da saçmada olsa bir muhabbet olsa.

akdeniz üniversitesi

üniversiteye bu sene başladım. sınıftaki gençlerle arkadaş olabilecek gibi değilim. kültür mahallesi taraflarında yazar arkadaşlar varsa görüşüp tanışalım. yoksa kafayı yiyecekmiş gibi hissediyorum.

ateistler selamın aleyküm diyor mudur

Kizlar ellerinde cantalarla selammm diye ortama girdiklerinde a.s. diyorum espri niteliginde.

ateistim ve bununla gurur duyuyorum

iyi bir musluman, hristiyan ... Olmaya calisacaklarina sadece insan olmaya calissalar. Cennete gitmek icin degilde insanlara iyilik yapmak icin guzel seyler yapsalar zaten din diye bir seye gerek kalmayacak. Ama gelde anlat.

ateistim ve bununla gurur duyuyorum

iyi bir musluman, hristiyan ... Olmaya calisacaklarina sadece insan olmaya calissalar. Cennete gitmek icin degilde insanlara iyilik yapmak icin guzel seyler yapsalar zaten din diye bir seye gerek kalmayacak. Ama gelde anlat.

evrimin olma olasılığının olasılığından tiksinmek

evrimin olmama olasılığının bile olmamasından dolayı sıkıntı yok hafız.

allah olmasaydı recep tayyip erdoğanımız olmazdı

sözlüğü bırakasım geldi.

türklerin müslümanlığının göstermelik olması

tatlı su müslümanlığı.

incil

Gerçek kuranı diyanet işleri bakanlığının çevirisinden okudum. incili ise hristiyan olup iran dan kaçan bir arkadaşımdan aldım. Mar.9:14-32 luk.9:37-45 numaralı ayetlere bakılırsa bahsettiğim ayetlerin yalan olmadığı rahatlıkla anlaşılabilir. kuran için örnek bile vermiyorum. Gerçekten okumak için okunduğunda ne kadar gereksiz oldukları anlaşılıyor. V. Hugo dan Sefiller adlı kitaba daha çok saygı duyuyorum diyebilirim.

incil

bu nasıl bir kutsal kitaptır ki isanın 2 lafından biri kıt imanlılar. ağaçda meyve yok diye beddua etmeler. müritlerine sizin hardal tanesi kadar bile imanınız yok gibi cümleler kurmalar. bir 60 sayfa kadar okudum. gül gül öldüm. gayet eğlenceli bir kitap gayet dalga geçilesi. ve otoriteye saygıyı çok güzel aşılıyor söylemeden edemem. tek takdir ettiğim tarafı arkadaştan incili aldığım sırada tuvalete gitmem gerekiyordu. Sıkıntı olur mu diye sordum. dediği şey kitabın kitaptan başka bir şey olmadığı. önemli olanın içinde yazanları anlamam olduğunu söyledi. bir vay çekmedim değildi. keşke içinde mantıklı şeyler yazsaymış.

evlilik nasıl bir şey diye merak etmek

her ne kadar sevgi besliyor olsanda yıllarca aynı yatağı paylaşacaksın. gözüm korkmuyor değil ama doğru partneri bulduğumu düşünürsem neden olmasın.