dmt

entry 41 galeri video 1 ses iyilertrends
 1. 1.
  insan vücudunda doğal olarak bulunan bir moleküldür... dışarıdan alındığında çok kısa süreli olağanüstü bir dünyaya geçişi sağlar cennet ya da cehennem de olabilir tabii bilinen klasik uyuşturucular gibi haz vermez.Bilhassa Phalaris aruninacea isimli otsu bitki, DMT ve türevleri bakımından çok zengindir.Doğumda, annede ve bebekte DMT sentezinin yüksek seviyede sentezi ile gerçekleştirilen bir trans ve mutluluk hâli söz konusudur. Bu molekül seviyesine bağlı olarak anne hem doğum sancısına daha rahat katlanır, hem de bebek çok fazla uyur. Araştırmalar bebeğin dünyaya geldiğinde, beyin omurilik sıvısında çok fazla miktarda 5-MeO-DMT bulunduğunu göstermektedir. Bebeklik ve çocukluk döneminde beyin % 40 daha aktiftir. Buna bağlı olarak öğrenmeye ve olağanüstü iletişime de daha açıktır....
  #989255 :)
 2. 2.
  Bir Amfetamin türevi olup kısaltılmış ismidir. dimetiltriptilamin.
  #4360387 :)
 3. 3.
  (bkz: divine moments of truth)
  #11701700 :)
 4. 4.
  (bkz: dimetiltriptamin)
  #14001166 :)
 5. 5.
  insanda sadece doğum ve ölüm anında salgılandığı söylenen hormon.

  güney amerika kökenli ayahuasca'nın temeli buna dayanır.

  kullanımı durumunda oluşan görsellerin bir halüsinasyon değil, farklı bir boyutun gerçekliği olduğu iddia edilir. bu da kullanan herkesin hemen hemen aynı şeyleri görmesi, aynı hisleri yaşamasıyla desteklenir. *
  vakti zamanında bir arkadaşım, ohaa olum ölüm kafası diye ballandıra ballandıra anlatıp, ne kadar doğru bilmiyorum ama tool'un şarkılarını bu maddenin etkisiyle yaptığından falan bahsetmişti.

  (bkz: bir arkadaşım ekolü)
  #14165245 :)
 6. 6.
  bazı araştırmacılara göre evrenin ortak moleküler dili.
  insanın sinir sistemi, bitkiler, hayvanlar ve daha fazlası dmt ile kaplı.
  avatar filminde gezegenle iletişime geçen canlılar dmt nin bu yönüne vurgu yapan öğelerdir.
  aslında hepimiz bu iletişim donanımına sahibiz fakat bu donanımı bilinçli olarak kullanamıyoruz, yeti haline dönüştüremiyoruz.
  dmt ancak aydınlanma ile gerçek işlevini kazanabilecek bir moleküldür.
  #15637495 :)
 7. 7.
  sadece uyuşturucu değildir.

  farklı bir boyuta yolculuk. insanın doğasında bulunan, kendi içinde varolan bir molekül aynı zamanda. annelerin doğum sırasında canlarının beklenenden az yanmalarını sağlayan malzeme. doğum ve ölüm anlarında salgılandığı biliniyor. omurilik sıvısında yüksek miktarda bulunması da öğrenme yetisine ve sonradan öğrenmeye yardımcı oluyor bebek yaşta.

  dmt, amazon yerlilerinin astral seyahat için kullandığı malzemelerden biridir. Ayahuasca dedikleri bu içecekle ilgili ilginç bir rivayet daha var efenim. o da şöyle ki; yanyana kullandığın zaman farklı boyuta açılan kapıda yolculuk edebiliyorsun yanındakiyle birlikte. ya da şöyle söyleyim; yanındaki insan 'susadım' demeden su istediğini anlayabiliyorsun. enter the void, avatar gibi filmlerde dmt'ye atıfta bulunuluyor aslında. zaten enter the void direk dmt kafası.

  doğulu ülkelerde şamanlar insanları iyileştirmek içinde kullanıyor bu dmt'yi. aynı anda içiyorlar. ve karşı tarafın çözemediği, yüzleşemediği problemlere yolculuk yapılıyor. psikolojik olarak arınıyorlarmış. tabi ben denemedim, şaman bulsam da bana bu güzelliği yapar mı bilemiyorum. bir yandan da korkunç aslında; kendini tamamen şaman'a teslim ettiğinden mütevellit gerçekle bağı kopuyor ve geçmişinde yolculuğa çıkıyor. benim merak ettiğim adam seninle birlikte o anıları tekrar yaşıyor mu? yani farkında olmadan sırdaş mı ediniyorsun? olayla ilgili bir video yapmışlar misal;

  http://video.uludagsozluk.com/v/dmt-65094/  belgeseli için; (bkz: the spirit molecule)
  #16778786 :)
 8. 8.
  Güney amerikada yetişen bir takım bitkilerin karışımından elde ediliyormuş, ruhun molekülü diyorlar, hepimizde varmış, sadece doğarken ve ölürken salgılıyormuşuz. ben bilmem diyenlerin yalancısıyım.
  #17338504 :)
 9. 9.
  komple yalan olan bir halusojen. etkisi 20-25 dk dır. heycan öfori yapmaz öyle mal gibi koltuğa gömülür renklerin canlılığını izlersiniz ha çok dozda nefes almayı unutabilirsiniz.
  #17827016 :)
 10. 10.
  "dmt prc gdrk evd blgr olm" kst.atszk. dimyat dır.
  #17827106 :)
 11. 11.
  herhangi birşey tarafından sentezlenen bir moleküldür.
  #19466358 :)
 12. 12.
  insan ırkının sorduğu sorunun cevabını verebilen tek şey.
  #19502207 :)
 13. 13.
  insan vücudunun doğarken ve ölürken salgıladığı molekül.
  #20037334 :)
 14. 14.
  canlı metabolizması tarafından sentezlenen ve belli bir miktarın üzerinde sindirime girerse psychedelic etkileri bulunan bir uyuşturucudur. kafa olursunuz ve gerçekliği olduğundan farklı algılamaya başlarsınız. bazı kabileler zamanında bunu kullanıp kullanıp "aha öbür dünyaya gittim lan" falan demişlerdir. onlar için normaldir de şu anda hangi reseptöre nasıl bağlandığına ve hangi kimyasal tepkimeler sonucu neye neden yolaçtığına kadar tüm etki mekanizması bilindiği halde günümüzde bunu hala doğaüstü olaylara bağlamaya çalışan malların olması bana kalırsa normal değildir.
  #21440740 :)
 15. 15.
  Bir çok bilim adamı tarafından uyuşturucu olmadığı söylenilmesine rağmen hala kafa yapıcı madde sanılan molekül. insan vücudundada bulunur. En çok doğum ve ölüm anında salgılanır. Varlık ötesi dünyaya bir kapı açıyor olabilir. Bunu neden söylediğime gelince bu molekül yüksek yerlerde ve geceleride salgılanır. eskiden günümüze bütün tapınakların yükseklere yapılmasıyla dinlerdeki gece ibadetlerinin bununla bağlantısı olabilir. öyle kafa yapıcı bilmem ne diye etiketlenmesi bence doğru değil. çok güvendiğimiz bilim o kadar sene epifiz bezi işlevsiz bir bez hiç bir işlevi yok demişti.
  (bkz: epifiz)
  (bkz: sodyum florid)
  (bkz: david rockefeller)
  (bkz: kapitalizm)
  (bkz: popüler kültür)
  #22247421 :)
 16. 16.
  kargı kamışı ve üzerlik tohumu ile yapılabileceği aktarınsa da hangisinin hangi oranda kullanılacağı hiç bir yerde yazmamaktadır.
  #22684219 :)
 17. 17.
  Ayahuasca çayı'nda bulunan maddedir.

  http://www.internethaber....oto-galerisi-33029-p2.htm
  #23641787 :)
 18. 18.
  insan vücudunda olduğunu öğrenince şaşırdığım, kimya derslerinde okların üstüne sıklıkla yazdığımız bir bulky molekül.
  #23642601 :)
 19. 19.
  ayahuasca ve maoi isimli bitkilerden elde edilen, kargı kamışı ve üzerlik tohumu'nda da bulunan ruh molekülü.
  #23705887 :)
 20. 20.
  http://t24.com.tr/haber/g...i-yasarken-mi-oldu,266455
  #24688092 :)
 21. 21.
  enter the void
  #25534305 :)
 22. 22.
  azlığının veya çokluğunun insanın perspektifini etkilediği söylenen madde. uyuşturucu olarak sayılmaması ve bu aslında her şeyde var ya öyle çok abartmayın basit bişey diye öne sürülmesi garip. alkol ve uyuşturucu bağımlılığı ve hattaa depresyon vb. vakalar için kullanılabileceği söyleniyordu ruh molekülünde ama işin daha da ilginç kısmı insanın beynin merkezinde yer edinen böyle bir maddeye takviye ihtiyacı duyması. alınması sonucu manevi haz denilebilecek ruhsal bir boyutlar arası yolculuk sağlaması işin tinsel boyutu ve söylendiği gibi ölümde-doğumda en yüksek oranda salgılanması bu boyutu destekler nitelikte. her insan aynı dürtüleri yaşasa da eğer ki her gün kullandığımız alkol kadar yaygınlaşmış bir madde olsaydı etkilerinin değişeceğini ve söylendiği kadar basite indirgeneceğini düşünüyorum. bilim her yeniliği büyük bir şehvetle karşılayıp sonradan sıradanlaştırıyor çünkü. en büyük manevi etkisi diğer boyutları ve evrenin genişliğinin aslında bizim algılayabileceğimizden daha fazla olduğunu kavramaksa bu bile yavaş yavaş basitleşen bir olgu zira nasıl ki yıllar önce kıtaların varlığından bihaberken şimdi kıtaların varlığını s.ktir edip diğer gezegenlere hatta evrenlere doyumsuz bir merak duyuyorsak bu etki de bu konuma gelecektir. yaşamın özü denilen bu madde ıskartaya çıkacak biz yine neden yaşıyoruz sorusuyla baş başa kalıcaz zannımca.
  #28320706 :)
 23. 23.
  kullanımı şizofreniye sebep olan, uyuşturucu bir maddedir.
  #28416492 :)
 24. 24.
  insan doğarken ve ölürken insan evrimsel temelle "kafayı bulmasına " hayali anlamlar yükleyen insanların olması komik.

  uyuşturucu kullananların hiçbirisi özel bir seyahat yapmıyor, sadece kafayı çekiyor.
  #28416495 :)
 25. 25.
  uyuşturucudur. insan vücudunda bunu geçmişte doğarken ve ölürken dmt salgılatan insan genleri çoğunluğa egemen hale gelip türleşti diye uyuşturucu olmaktan çıkmaz.

  60'ların hippi kafasına sahip otçu, ota dayalı budist inançlara sahip bilim adamları olabilir. bir şey bilim adamları v.s. dedi diye doğru olmaz. felsefeciler dedi diye doğru olmaz. teologlar dedi diye doğru olmaz. deneyle ispatlandığı için doğrudur. ve dmt paralel evrenlere geçiriyor iddiası 60'ların karavanlarla gezen abd'li hippilerinin komplocu paranoyak kafasıdır. bunun illuminati, ufo v.s. paranoyak fikirler hakkındaki komplolardan farkı yoktur hiçbir şekilde.

  belli bir miktarın üzerinde olmayan alkol tüm meyvelerde var somut olarak.

  ama alkolün belli bir seviye üstü zararlıdır. işte insan vücudunda salgılananı da alkolün zararsız miktarı gibidir.
  #28416518 :)