uludağ sözlük ailesine yeni katılmış 5. nesil yazar. hoşgelmiştir. müzik ve edebiyat hakkında sağlam entryler beklediğim sıfır kilometre user.
an itibariyle nick altında 2/3 gibi bir oranla entry giren yazar, hoşgelmiştir.
edit:2/4 oldu. *
nick değişikliği yaparak; gruba ait güzel bir şarkı ve yeni nick-i ile hoş gelmiş yazarımızdır. Müzikle doludur, dop doludur seçtiği parçalar gibi...
yaklaşık 2 saat önce ceren adında bir kıza çıkma teklifi edip, reddedildiğini düşünmeye başladığım yazar.

(bkz: cikma teklifini reddeden kizi mundar etmek)
kötü bir taklit, bir nevi imitasyon, bir nevi .. neyse lan bişey demiyorum.
dikkat çekmek istediğini tek bir entarisi ile anladığım yazar. ancak başaramıyor. zenci nicki'nden yardım alması lazım.
fakir insanlarin cok kotu giyinmesi başlığını açan yazardır.
kafiyesine hayran olduğum yazar.
meşhur eden yazardır,veya kendısı böyle olduğunu iddaa eder,dikkat çekmek sıkıntısı olmadığı için hesabına bol miktarda gülücük yatırılır.
hesabına bol miktarda gülücük yatırılan yazar.**
#3812760 düğününde oynayanları dövebilecek mantalitede yazar.

(bkz: oynama para tak)
(#3812760)
düğünde kendisini oynaması için davet edenlere, "siz gidin ben geliyorum" diyen yazardır. "zekiyim ben neden oynayayim ki?" der içinden kendi kendine.
müzik konusunda bilgili olduğu hissine kapıldığım ama girdiği ilk entryler hariç yazdıkları pek dişe dokunmayan, açtığı başlıklarda bir nevi flood yapan yazar.
apartman balkonlarındaki çamaşırların gözetmenliğini yapan yazar.
(bkz: balkona tanga asan apartman sakini)
Son günlerde tangalar ile kafa bozmuş yazar .

(bkz: balkona tanga asan apartman sakini)
(bkz: omrunde bir kalcada tanga gormemis insan)
puma'nın sözlüğe verdiği reklamdır.
o değil de bu tür poktan başlık ekolünün neferi olan yazarlar genelde uzun entyler girerlerdi. en azından 2 cümle olmazdı yani bu tür başlıkların ilk entryleri. bu arkadaşta o da yok. ilginc imiş.
düğünde oynayanlara gerizekalı diyen yazardır aynı zamanda.
bön iver *
"aman döni döniver, zilleri tak eline" adlı angara oyun havasından esinlenilmiş rumuz.
seni gidi kandırıkçı demek istediğim yazar ama izin verirse.
çok iyi niyetli birisi.
(bkz: bon iver/#4016203)

iyi bok yemiştir. ne zoru vardır? yazıktır...
15 entry si 136 başlığı olan yazar.
zengin olabilmek için herşeyi yapabilecek potansiyele sahip fakir yazar.

(bkz: para için ibne olmak)