bugün

Bursa Otobüs işletmeleri.
batuhan ı öldürmek istiyorum un açılımıdır.
-selam, boi durağı nerde?
+ne nerde
-boi durağı*
+anlamadım
-otobüs durağı
+evet
-amca burda otobüslerin durduğu duraklardan var mı?
+aha ah hah şurda ilerde
-%'^/&%$#[\?+
telefonunu kurcalayan sürekli saatine bakan yanındaki kızları kesen arasıra yolun geliş yonüne dogru bakan bir erkek gorurseniz orası boi otobüs duragıdır. heykel altıparmaktan sonra güzel kızları bulabileceğimiz noktalardır. otobüs beklemek bazen bahane olur
(bkz: skater boi)
(bkz: avril lavigne)* *
bakınız ingiliz halk edebiyatında boy a tekabül eden kelime.
not: tamamen kendim yazdım hiç bir yerden alıntı değildir...
bursa otobüs işletmesinin kısa adıdır. birçok hatta birçok farklı eski yeni otobüs hizmet vermektedir. üniversite hatlarında genellikle körüklü ikarus ve mercedes 0345k lar çalışmaktadır. üniversite hatları için (bkz: 4g) (bkz: e12) (bkz: e13) (bkz: 51) (bkz: 43h)
fransızcada içecek anlamında kullanılan sözcük
çevre mühendisliğinde biyolojik oksijen ihtiyacı.
sene 1999, kampüsün hemen çıkışındaki diyanet yurdunda kalan iki eleman yurdun karşısından heykele gitmek üzere otobüse binerler ve birer öğrenci bileti atarlar. şoför kimlik sorduğunda her ikisin de kimliği olmadığı ırtaya çıkar ve şoför birer bilet daha atmaları gerektiğini söyler. başka biletleri olmayan gençler, otobüstekilerden ara karşılğı bilet almaya çalışmışlarsa da kimsede bilet olmadığı için alamazlar. şoför bir iki durak gittikten sonra otobüsü sağa çekip inmeleri gerektiğini aksi halde devam etmeyeceğini söyleyince birbirlerine bakakalan iki arkadaş, şoförü kaldırıp otobüsten atarlar. sonrada homurdanan yolcuların devam etme steğini karşılamak için bu iki kafadardan birinin şoför koltuğuna oturmasıyla otobüs ahalisinin sabrının taşıp bizimkileri bi temiz dövmeye başlaması bir olur.
ey gidi eski günler, ey gidi boi. bi üstteki entry de kart okutarak falan otobüse bindiklerini anlattıklarını okuduğumda aklıma geldi. sizi ne kadar ilgilendirir bilmiyorum ama bu da böyle bi anıydı işte
biyokimyasal oksijen ihtiyacı: aerobik şartlarda mikroorganizmaların sudaki organik maddeleri ayrıştırmaları için gerekli oksijen miktarıdır. sulardaki kirlilik derecesinin belirlenebilmesi için kullanılır.
çevre mühendisliğinde çokça kullanılan bir parametredir.
bursa otobüsler işletmesidir kısaca.
bursada bazı yokuşların başında şöyle bir tabela vardı: boi şoförü, çıktığın vitesle in!
iki kanadı olan ve ortasında boi yazan bir logosu olan bursa otobüs işletmesidir. boş gidenn ve 5 dakikada 1 kalkan 8 l lerden 3-5 ini 23 a yapmaları önemle rica olunur.
en genc arac filosuna sahip isletmedir. ben demiyorum baskan diyo.
battle of immortals'ın kısaltılımışı. http://www.joygame.com/battle-of-the-immortals/
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar