bugün

insana kendini özel hissettiren birşeydir. öyle herkes alamaz bmw.
nasıl olduğunuza bağlı olarak değişen durum.*
(bkz: bring me woman)
rahatsız edici duygudur. zira bmw nin enjeksiyon sistemi yüzünden yakıt masrafı o biçimdir. her kırmızı ışıkta çocuklar arabanın önüne atlar camı siler mendil uzatır para ister. sizin de öğrenci olabileceğinizi düşünmezler.

ha okula girersiniz %99 bmw %1 üst baş giyim görünüm bakım kültür vs. çıkışta kızlarla beraber laila reina.
mercedes sahibi olmak eylemini gerçekleştirenleri görüp sürekli bir eziklik hissetmektir.
'Ayy bmw'si varmış gidip hemen verelim' diyecek kızları bekleyecek yazar zırvasıdır.
bmw sahibi olduktan sonra başka bir arabaya binememektir.
eskisi kadar zor olmayan durum. milletin geliri arttı sanırım. kıt kanaat geçinen insanların altında bile bir bmw görülebiliyor artık. en azından ben ankara'da görebiliyorum. belki de bmw aldığı için kıt kanaat geçiniyordur, orasıda ayrı bir mevzu tabi.
arkadan itişli araba sahibi olmak, kışın sürekli buzda arka taraf kaydı mı, ne zaman takla atacağız diye beklemek stress e girmek ve sonunda üçe beşe bakmadan satıp kurtulup adam gibi bir araba almaktır.
bilkent tarafında monoton olan durum.
almanyada 25.000 euro'ya satılan otomobilin türkiyede 150.000 euro'ya satılması tabi insanı farklı kılar. o nasıl kazıktır arkadaş ben alamam valla okadarını.

edit: bu kazıktan yiyen çokmuş onu anladım şimdi.
anlatılamaz...
bmw sahibi olmak = zengin olmak
neredeyse ayni konforu saglicak diger bir araba * (bkz: passat).
(bkz: farki biraz daha uygun olmasi)
Yağmurlu havada kaputuna düşen yağmur damlalarını yüreğinin derinliklerinde mistik bir ritim olarak hissetmektir.
insanoğlunun her zaman daha iyisini isteyeceği gerçeğini hatırladığımız sürece, anlık tatminasyondur.. (bkz: orgazm etkisi)
lise yıllarım bu markanın hayaliyle geçdi. mahalledeki abilerimin vardı lan, bi insan egzoz sesinden etkilenirmi ? bi boyalı demir nasıl çekici gelebilir ? şuan çok iyi bmw çiziyorum hayranlıgım sönmedi hiç. instagram'da 100 tane bmw sayfası takip ediyorum.üniversitem bitsin bi 520 98 model baba gibi takılıyım şöyle,sonra e92 kasa 320 off alınn karı kız mal-mülk sizin olsun amk ben bu araça aşıgım heralde. Yakın bir zamanda alamıycam kesin ben de kiralayıp takılacağım iki gün işte. yemicem içmicem bekle bebegim alacam seni

yetti canıma lisede babasından araba kaçırıp gelip şekil kasıyolardı,ünide peder zengin hani anlıyon mu hesabı çocuğun da bir bmw şekiller dubai tabii. az küfür etmedim arkanızdan bilin istedim
görsel
El arabam olsa yeter şükür.
Su siralar eksi sozlukten zman bulamsamda, dahili oldugum gruptur. Bir vakit bende hayalini kurmaktaydim ve bir sekilde oluyor arkadaslar. Yeteri gelisin, gelistirin.
Türkiyede de apaçi olmaktır.
bir leon sahibi olmak değildir.
bismillah

Kuzey kıbrıs'ta apaçi olmaktır.
BMWden önce kariyeriniz var sahip olmanız normal. Ama kariyer yoksa BMW nin kalıcı olacağını söylemek güç. Birkaç seneye kapıdan gidebilir.
görsel
Bu daha iyi.