bugün

Kimsenin takmadığı veda yazısı.

Gidişin ola dönüşün olmaya.
vay amk bugünleri görecekmiydik dedirten yazı.

Edit:gitme reyiz.
hayır olamaz gitme tepkilerine maruz kalmış yazarın yazısı.
Bluevelve de giderse bu Sözlüğün tadı kalmaz.
Varligi bisey kazandirmadigi gibi yoklugu da bisey kaybettirmeyecek yazarin okunmamis yazisidir.
allah varsa neden bluevele entry giriyor demistim. sozumu geri aliyorum.swf.
Tutmayın ağlıyorum...

Duygulandıran vedadır.
imkansız olay..

Bluevelve giderse çocuumu keserim!!
namümkün olay.

bluvelve giderse sincapımı keserim!!
O hala burada mıydı dedirtir. *
Sözlüğün ne hale geldiğini gösteren veda. Herkes gidiyor amk, skicem ha. Evet.
Bluelve giderse çükümü keserim!!!

(Dur bi dk mk benim zaten çüküm yok...)
oylamadığım ve duygusuzca okuduğum yazı.
tepki göstermek isteyen herkes troll olup milletin değerlerine hakaret etse bu sözlük kalmazdı şimdiye. allahtan aklı başında yazarlar var.

gitmek istiyorsa gitsin de bu bizi ne ilgilendirir. sessizce bırak sözlüğü..
(bkz: Yazar alımının kapatılması gerektiği gerçeği)

Ahanda dediydim burda doğal seleksiyon terse döndü artık kaliteliler gidiyor diye.

Git gellerin adamı, kadifemsi dili ve sıcaklığıyla buluvelin gidişidir, gelmemek üzere hem de.
bana ne, sana ne, ona ne durumudur.

aşım ekmeğim suyum senden mi geliyor sanki amk. bak bak laflara, gidiyormuş da onu bu hale diğer yazarlar getirmiş de uzun yazmaktan vazgeçmniş de. ulan sen hakiki yazar olsan, düşüncelerini savunmaktan vazgeçmez, bildiğin gibi yazmaya devam ederdin. bu konuda bir dünya örnek var. sen duygularını düşüncelerini hele bir yaz, illaki bir okuyan seven sayan bulunur. ama böyle ne yaptın?? koca bir hiç..

al o zaman senin arkandan milletin tavrı ------------>> görsel

hadi güle güle bebeğim...
giderken bile reklamını yaptı kendini övdü gitti.kaliteli adam hakkınızı helal edin ben sözlüğü bırakıyorum diye nick altına yazar.tek kelime etmeden siktirolup gider.gerçi gitmesine pekte ihtimal vermiyorum.bu troller hep böyle.hepsinin bi hikayesi var.aynı orospuların hikayesi gibi.ben geçmişte çok namusluydum beni siz siktiniz ben ondan böyle oldum der gibi.protest diye biri daha vardı koçaklama yazdı gidiyorum diye gidemedi.bitin ulan artık.
ilk defa bluvelve (+) oy vermeme sebep olan veda yazısıdır. evet sözlüğün genel manada nitelik gibi bir arayışı ya da takıntısı yok ve hiç bir zamanda olmadı, bazı sözlükler gibi ne dibe vurdu ne de elit bir çizgiye sahip olabildi!... ama format bu, yazar kalitesi bu farklı olsa zaten wikipedia olurdu bu sözlük. çok ararmı bilmiyorum bu sözlük seni ben sadece tüm samimiyetimle hayat boyu başarılar diliyorum. (bkz: hoşcakal)
erken sonbaharı yaşatmıştır. ne diyelim, hayırlısı be gülüm. yeter ki sağlık olsun.
gereksizdir.

ulan millet amma ilgi budalası. geliyorlar merhaba gidiyorlar elveda ne lan bu.

48 bin üyesi olan sözlükte herkes göze batma cabasında. gidiyorsanız siktiringidin sessiz sedasız. hepiniz hz.muhammed kesildiniz amk.

gelen hutbe vermeden gitmiyor.

ayrıca sözlüğe ve yazarlara veda yazısı yazılmıs sözlüğe veda etmek yazarlara veda etmek demek zaten.

amma yazdırdınız.
uzunluğundan dolayı okuyanı siksinler dediğim yazı.
selametle kardeş.
pff çok uzun ya okuyamam şimdi.
O picak neydi o picak'ın veda yazısından alıntı gidiş.

Şaka lan şaka. Yok öyle bir yazı.

Önce trolle sözlüğü sonra kalite de vay amk.

(bkz: üç ken)
oh be dedirten veda, ne olur vizyonunu genişlet gelirsen bir daha.

portable gibi karı ya, sadece inandığı bir şeyin üstüne gider mi insan bu kadar? gerçi inanmadığı demek daha doğru olur, hiç araştırma yok sadece copy paste ilimle bizi aptal sanan biri.

araştır biraz doğru önünde sen göremiyorsun, zırlama boşuna.
Sen gün boyu trollük yap sonra beni siz böyle yaptınız. Oldu sağol.