Zamane sözlük kızlarına 5 basacak yazardı.

Hos basamadan o da gitmiş.*
hoş bir bayana benzeyen sözlük yazarı.
(#26338495) Adı Ceren olan yazar.
efenim kendisi evet hoş sohbettir öyle böyle değil ama kendisi antalyalıdır. evet yerine göre efendi ve " uslu " dur ama o anki havasına göre evet çok sevimlidir ama mütevazilik durumu değişkendir sevgililik durumundaysa büyük ihtimal istikrarı yakalamış mutlu bir hatun kişisidir burdan böyle ömür boyu el ele yürüyüp gitsinlerdir efendim.

saygılar, sevgiler.*
Shelle yavşayan yazar.
Hoş sohbet , muğlalı , efendi uslu yazar. Çok sevimli lan bir o kadar mütevazi , kimle sevgilyse değerini bilsin.
Ulan inşallah akp li bir yazardır.
Doğrucu yazardır. Son yazılana bakınca o şahsın bilip bilmeden sigarasına içkisine laf yapılması dikkatimi çekti.

benim anlamadığım ise o şahıs, nesildaş ahretliğimin yanında mıymış ki ramazan ayında bilmeden onu bunu demiş.

Ahretlik , sıkma canını kalemine kuvvet. Biz arkandayız velhasıl arkandayız deyip de seni uçuruma sürüklemeyiz
tavlada beni yendiğini iddia eden yazar. Zinhar yalan! Kendisini 5- 0 ezmiş olmakla birlikte hesabı da kitledim.
görsel
Entelektuel, rahat, pozitif goruslu bir yazardir. Takipteyim *
şu anda iletişim kurup tanımaya çalıştığım yazar. benim varlığımı farkeden ilk yazarlardan, o yüzden yeri ayrıdır. teşekkürlerimi iletiyorum.
dogum günü yazarı. kutlu olsun.
10. nesil yazardır hoş gelmiştir.
bir değişik insan, yazar. sevilen insandır. takılsın kafaya göre.
neyin kafasında olduğunu anlamadığım yazar, kendi nickaltına entry girer sonra siler falan değişik.
edit: abazalar az yavaş lan ne savundunuz kızı.
ortalamanın üzerinde müzik zevki olsa da formatı elleyen yazardır.
nickaltı manyağı amk.

silmiş bi de görüyon mu. dsasadas. lan ne cins ne mal insan var şu sözlüklerde.
boş zamanlarında burdan twitter hesabını paylaşan değişik yazar. anladık cınım.
birick ablam yazar.
(bkz: ayrıldıktan sonra güzelleşen kız)
twitter hesabındaki profil resmini görünce "onu bi yerden tanıyorum amaa..." dediğim yazar.
not: "susun len" yazısına da hak verdim.
tehlikeli yazar, dikkat etmekte fayda var.
henüz reşit olmayan yazar.
ağzından mı öpmüş yazarı.