bugün

6. nesil yeni yazar. sözlüğe hızlı bir giriş yapmış ve nick altıma entry girmiş. kendisi sözlüğün sanki bilmem kaçbininci üyesine bile verilmeyecek bir hediye kazanmıştır. kendisini yazar olması bir yana nick altı yazması diğer yana kutluyoruz. *
hoş gelmiş, sözlüğe hoşluklar getirmiş...ne iyi etmiş. *
entry nick uyumuna güzel bir örnek teşkil eden sözlük yazarıdır. fonmakinesiyleayaginiisitankiz nickli sözlük yazarıyla oyun oynamamı kıskanmıştır.

ben kendim söyleyeyim de içinde kalmasın, nickinde kız geçen bütün erkeklere yavşıyorum valla ne yalan söyleyeyim.
zirvenin en şıkı olan yazardı.
(bkz: 3 ten geriye doğru say)
maç boyunca gözü başka yerlerde olan yazardır.
(bkz: #5033080)
recep ivedik filminin 5 dakikasını izlediğini söyleyip , 50. dakikasındaki esprileri bilen yazar. *
--spoiler--
ayrıca pipisiyle değil volkanla ilgilenen yazar.
--spoiler--

"başka yerler dedik volkanın pipisi mi dedik?" diye sormak istediğim yazardır.****
sözlük içinde "kuul" takılmasına rağmen aslında kaprisli olan.
Bilgisayarından sözlüğe entry girebilmesi, benim bilgisayarını tamir ve takviye etmemle mümkün olabilmiş, kapı komşum olmaya adaylığını koyan, çiçeği burnunda yazardır.
Yurt günlerinde makarnasıyla tavuk sotesiyle, topkek ve kraker yiyerek yaşamlarını idame ettiren bir gurup fakirin kurtarıcısı olmuştur.
Eeelma demesi ile tanınır.Karanlıkta belli olmaz.
msn iletisine evine erkek hizmetçi arayan güzel sözlük yazarı.

(bkz: taş gibi) *
(#5033080) sonuna kadar okuyup yine de ihtimal verememe rağmen, bunu söylemiş iyiki de söylemiş ne de güzel söylemiş yazar. yarıldım demekten imtina ederek pöykürterek güldürdü. bide öğretseydin ne işe yaradığını belki anlamlandırırdı.
ajdar nanik gibi bir sevigilisi var sanırım. makinacı, mühendis, okulu uzatmış. tüm belirtiler ajdar olduğunu kanıtlar gibi. (bkz: mühendis sevgili)
bugün doğum günüymüş. mutlu yıllar iyi yaşlar dilemek istediğim yazarcan. valla aklıma geldiydi bugün dedim birinin doğum günü birinin doğum ama kimin blackmind miş. iyi senelerrrr.

- yok lan yılbaşı mesajı gibi oldu ama. *
doğum gününü üzüntüden bin parça olarak kutladığım yazar. (bkz: lanet olsun o güne)
(#9329307) nolu entrysi ile kopmama neden olan üstad...
avrupanın orta yerinde halen eve parolayla alan insan.
tamam, ''özgüven iyidir ama fazlası zarardır.'' demek istediğim yazar. (#13726301)
gece gece adamı yarmıştır.

(#14287469)
(bkz: #5626119)

(bkz: riswh)

http://www.youtube.com/watch?v=BQC5g4z_Dvs
seneler geçmesine rağmen beni unutmadığına çok sevindiğim sözlük yazarı. aslında o şeytani bakışlarının altında yenilmek bilmeyen bir bal posuğu var. ama olsun ben onu artık bu şekilde kabullendim.
(#7534021) erkek arkadaş diyeceği kişiyi, kendini görükle'ye bıraktırmak için kullanması kuvvetle muhtemel olan yazar.

sarıcaksın asgari ücretle çalışan bi kardeşi bunun üzerine, dolmuşa bine bine öğrenicek başkasının sahip olduğu refahı kendi rahatı ve menfaati için kullanmanın onursuzluğunu...
nice yıllara dediğim yazar.