bugün

yaratıcı olması muhtemel olan nesildaş. hoşgelmiştir.
aynı zamanda kafasınaçorapgeçirenkız olma ihtimali de vardır. olabilir yani. potansiyeli gördüm ben bu kardeşimizde.
zamlara olan tepkisi nickine yansımış olması muhtemel yazar. hoşgelmiştir.
hoş gelmiş yazar. umarım sözlüğün sıcak ortamı ile ısınıp elektrik faturasından yırtar.*
deşifre olmuş sözlük şeysi. *
(bkz: slm asl pls)
elektrigin kilowattinin kac kurus oldugunu ay sonunda gelecek faturayla ogrenecek kizdir.* hosgelmistir.
şerefsizim benim aklıma gelmişti bu fikir dediğim yaratıcı yazar.
odayı kokutan kızdır.*
role playing konusunda yetenekli olduğunu düşündüğüm eğlenceli sözlük yazarıdır. evcilik oynuyoruz kendisiyle.*
sonuna iyiki kız yazmış olan yazar. (bkz: yukarıdaki entryler)
nickini görünce bir an için bana biri beni gözetliyor duygusunu yaşatan yazar olmuştur kendisi.
evde tek kaldığı anda gerilim senaryosu yazma refleksine sahip yazardır.
bildiği uzak doğu figürlerini göstermek suretiyle beni benden almaya yeltenmiş yazar.
mini zirvemize az ve öz sohbetiyle neşe, keyif her bişi katmış olan sözlük yazarıdır.
22 mayıs 2009 oi va voi konser zirvesinde tanışıp kısa sohbetimize rağmen pek bir ısındığım yazardır. herşey bir yana, olduğu gibi biri, göründüğü gibi... ama konser biletini yaktığına uzunca yıllar üzülecek, "nargile"nin çağrışımlarından ise daha da kurtulması mümkün olmayacak. *
belirli gün ve haftaların etkisinde olan kız olabilir. o öyle bir etkidir ki karın ağrısından her şeyi yapabilirsiniz.
nicki ile bugun karsılastıgım ve inanılmaz yaratıcı buldugum yazar. heralde kış soğuğunda bulunduğu durumu anlaticak bir nick almak istemiş. güzel.
bildiğin kuzu.
yabani bir kuzu türü.
nickine hayran olduğum...
Alternatif ısınma yöntemleri geliştirebilecek zekaya sahip olduğunu belli eden bir yazar arkadaşımızdır.

Hoşgeldin.