bugün

şerefli şampiyonluğumuz sonunda, sivas'ta maç sonunda fenerbahçeli futbolcuların hepsinin giydiği t shirt'te yazan yazı. demedi demeyin bu şemsiye açılmaz.
fener sözlüğe defolması gereken kişi beyanatı.
bir galatasaraylı olarak fenerbahçelilerin şampiyonluğunu kutlarım.
aynen " gfb liler gfb liler birbirlerini g.tünden öper " sözünde geçtiği gibi birbirlerine yeterler
bu gece fenerin gecesi,gerisi hikaye hakkıyla söke söke karşılıksız ölesiye sadece fenerbahçe.
doğru bir cümledir. biz her zaman tekiz.
bakın kaç ay önce devre arasında ne demişiz:
(#10781084)
sivas, eskişehir, karabük, tff vs vs.
yukarıdanda görüldüğü gibi fenerbahçeliler kendi kendilerine yetiyor.
*
şampiyonluk yarışının bitimine 7-8 hafta kalan "türkiye'nin 4'te 3'ü bizim şampiyon olmamızı istiyor" diyen bir rakip takım başkanına ve çıkıp "ne münasebet biz şampiyonluk yarışında yokuz, kim oluyorsa olsun bizi ilgilendirmez" diyemeyen diğer kulüplere karşı mükemmel bir slogandır.

bugün 2 tane siparişini şimdiden verdim. biri eşime biri bana. çocuğum olsun ona 19. şampiyonluk için benzer bir slogana sahip t-shirt alacağım gelecek sene.
melislerin hala anlamakta zorlandığı slogan...
bakın canlarım siz şampiyonluktan uzaklaştıkça renginiz de değişiyor ya, yeşile beyaza, bordoya maviye doğru bir meyliniz oluyor ya...
hah işte bu bizde olmaz, biz her zaman fenerbahçeyiz ve her zaman fenerbahçeliyiz...
neymiş? biz bize yetermişiz!
neymiş? başka renklerle işimiz olmazmış!
neymiş? sarıymış
neymiş? lacivertmiş
sarı lacivert rengimiz,
şampiyonluk hedefimiz, ( -ki olduk)
hiç birşeye değişmeyiz,
çünkü fenerbahçeliyiz...!!!!
sadece ensest ilişki yaşandığını kanıtlayan slogan..
sarı lacivert rengimiz,
şampiyonluk hedefimiz, ( -ki olduk)
hiç birşeye değişmeyiz,
çünkü fenerbahçeliyiz...!!!!
yayın gelirlerinden çok daha büyük bir kalem haline getirilen ürün gelirlerinin en büyük ıspatı olduğu slogandır.
beşiktaş+galatasaray+trabzonspor < fenerbahçe olmasının sebebidir bu gelirler.
gerisini anlatmaya gerek yok. şimdi bir patlama ile muhtemelen yeni sezona kadar yeni bir rekor daha yaparız, merak etmeyin. dağılın demiyorum, kafanıza vuruyorum! çünkü dağılacak yüzünüz yok, o kadar astarlaşmış olayınız!
spor klubü olup da sadece futbol ile yatıp kalkan şuursuz takımları her branşta ezen fenerbahçe'nin kendi kendine yeteceğini güzel bir şekilde belirten slogan.

hemen gay esprileri yapıyorlar. anlıyorum sizleri. anca o kadar çalışıyor kafanız.
mümkünse şampiyonlar ligi başlayınca da "siz size yetin, bütün türkiye'yi temsil etmeyin"
2010 sezonu fenerbahçenin şampiyon olduğunu sanan ve bolu tünelinde kötü haberi alamayan taraftarlar olaysız bir şekilde evlerine döndü .
şampiyonluğu ile türkiye'nin dörtte birini sevindiren, dörtte üçünü de üzen takımın haklı sloganıdır.
2009-2010 sezonunun naftalin kokulu şampiyonluk tişörtüdür. şampiyonluk elde patlayınca piyasaya çıkartmak bugüne nasip olmuştur.

(bkz: ortalığın naftalin kokması)
dün bağdat caddesine bakıldığında insan kendi kendine ben de başka bir takımı tutsam hiç birşeyi değilse de bağdat caddesi gibi bir kaleyi kıskanırdım diye aklından geçiriyor. kıskanılacak bir takımız ve görüldüğü gibi her başarımız kıskanılıyor. tek başımızayız , biz bize yeteriz ve çok güzeliz .
çok mantıklı reklam olmuş. yakışmış.
şampiyon olmamızla her hafta renkten renge bürünen tüm bukalemunspor'a kapağı vermiş slogan.
tabi "o"nlar lig bitince kendi renklerine döndüler, hayal kırıklıkları ile "biz aslında trabzon'u hiç desteklemedik ki, şaka ki" demeye başldılar. hatta "o sizin hüsnü kuruntunuzdu" diyen yüzsüzler bile var.
ama biz biliyoruz ki, hepsi içten içe kudurmakta, ve bu slogan onların bu sinirini, birlik yapmalarına rağmen fener'i yenememelerini anlatmakta.
siz hepiniz, 17 takım birleşin gencolar. biz tekiz, biz bize yeteriz. bilin ki, pazar akşamı izmir, kadıköy gibiydi, hayat kilitlendi. trafik akmadı.
tıpkı 81 ilde olduğu gibi. hatta hakkari'de.
siz hala fener'e bok atmakla uğraşın. o sizi ancak küçültmekte, farkında değilsiniz.
ama öte yandan, biz bize yeteriz.
doğru bir cümle değildir çünkü bir gün herkes fenerli olacak, cümlesiyle tezat oluşturmaktatır.

(bkz: beyler burada mantık hatası var)
hakemleri, federasyonu, rakip başkanları ve başbakanımızı dışlamayın canım. onlar da var.
yapabilene güzel.
(bkz: kendi kendine döllenme)
(bkz: kapak)