bugün

başarılı bir torrent trackerıdır.
http://www.bitturk.com

edit: isteyene davetiye gönderebilirim
bazı üyeliklere de aktivasyon için birşey göndermeyen site.
siteye ilk defa giriyor olmama rağmen kayıt linkini tıklayınca ip adresim tarafından daha önce kayıt yapıldığı hatası veren site. * *
Yavaş yavaş güzel bir arşiv oluşturmaya başlamış olan site. Bir zeval gelmez inşallah başına.
çok sağlam yerli bir torrent tracker... en kaliteli riplerden en son albümlere eski albümlere güzel oyunlara faydalı programlara türkçe dublaj filmlere yerli yabancı dizilere ve daha aklınıza gelebilecek çok şeye ulaşabileceğiniz üyelik gerektiren bir tracker....
üye olmanızı şiddetle tavsiye ederim

edit: artık http://www.bitturk.net adresinden ulaşılıyor.
kaliteli paylaşımların olduğu, özellikle dizi ve dvd üzerine güzel bir arşiv sunan ve seed desteği veren çok güzel bir torrent sitesi.
14 şubat dolayısıyla üyelikler açılmıştır. gece 23:30'a kadar üye olabilirsiniz. kaçırmayın gençler.
şuanda kapali olan sitedir.nedeni ise bilinmiyor.*
upload konusunda seçici olan sitedir..
üyelileri alırken belli bir dengeleme şart koşulmuştur(ratio)..
üst düzey uploader içinse server desteği vermek şartıda vardır..
uludağ sozlüğü yakından takip eden sitedir. eleştiri kabul edemeyecek kadar basit mod ve insancıklardan oluşurlar.

benzer insanlar burada da var eminim aşağıda vereceğim linkteki banlanma sebebim olan bu başlıktaki mesajımı haberim olmadan silen acizler..

http://i36.tinypic.com/20rqjnm.jpg
bir halt olamayacak site. ne arama yapılıyor ne yöneticiler ilgileniyor. olmaz bu kafayla...
istek sayfası da cevap verilmemiş mesajlardan geçilemiyor.
dinleri imanları paradır. parayı bastıranı yönetici yapacaz diyorlar. yuh artık.
üye olmak için kayıtlı bir üyenin davetiye göndermesiyle üye olunabilen bir site.
arşivlerinin sağlam olmasına rağmen yönetim anlayışı,reklamları,eleştiriye toleransı gibi konularda arena-tr nin eline su dökemez.
sürekli arıza çıkaran site.
vallahi bıktık artık.
Bir süre önce serverlerine yapılan saldırılar yüzünden birkaç gün ulaşılamayan, yerli içerik bakımında ihtiyaç duyulan güzel ve faydalı Türk torrent sitesi.
son reklam politikalarıyla iyice sıkmıştır.
bir bakayım dedim nasıl bir yerdir diye. üye olayım dedim birde baktım benzaten üye olmuşum sözlük. bu arada üyelikler açılmış sözlük.
üye olabilmek için, davetiye kodu aradığım torrent paylaşım sitesi.
geçtiğimiz aylarda yaşanan sorunların giderilmesi ve doğan grubu kanallarında yayınlanan bazı dizilerin hd 720p olarak riplenmesiyle eski günlerine dönme sinyalleri veren torrent sitesi.
girdiginiz zaman herhangi bir yere basmanız yeterlidir, sizi reklam manyagı yapar ,hic affetmez,daha noluyor demeden cıtank cıtank diye reklamlar sarıverir etrafınızı.bu yuzden turktorrent,arena felan varken pek tercih etmiyorum kendisini.
irc kullanıcılarının server irc.keyifnet.net adresinden kullanıcılarına ve yöneticilerine ulaşabileceği torrent sitesidir.
reklamlarla dolu olmasına rağmen -bunları göz ardı edebiliyorsanız- en kaliteli türk torrent sitesi.
bir zamanlar yükleyicilik yaptığım, d-z0n3 ripleriyle yüzü güldüren, türkiyenin en iyi torrent sitesi.
adult paylaşımlar bulunan torrent sitesi.birde rip grupları var btrg diye.sağlam paylaşımlar bulunmakta.