bugün

elimde 8 adet davetiyesi olan sitedir isteyenle takas yapabilirim veya gönderebilirim.
harıl harıl davetiye aradığım torrent sitesi.
davetiyesine ihtitacım olan site takas yapılabilir.
davetiyesine ihtiyacım olan sitedir.
Dizi'lerin televizyonda oynamasından 5 dakika sonra torrentini siteye koyan en iyi türk torrent sitesi.
ratio diye bas bas bağıran, oran 0,8 altına inince üyelik silen, dosya paylaşıp ratio artırmak isteyen kullanıcıya "2 aylık deneme yükleyicisi" diye resmen amele yakıştırması yapan tracker.
not: ama güzel paylaşımlar var Allah için.
sürekli abimin yedek hesabını kullanmak zorunda kaldığım tracker. ayrıca sürekli kendime davetiye gönderttirip şahsi hesap açtığım ancak ratio sıkıntısını bir türlü aşamadığım sitedir. arkadaş 1 hafta seed etmeme rağmen ratio düşük oluyor anlamıyorum dememe sebep olan ama süper bir tracker dır.
''dosya paylaşmasını bilmeyenleri sitemizde istemiyoruz'' şeklinde haksız bir suçlamaya maruz kaldığım,
atıldığım site.
(bkz: dosya paylaşmasını biliyorum bi kere)
An itibariyle üyelik alımı tekrar açılan başarılı torrent sitesidir. Seeder'ı boldur.
harikulede torrent sitesi diyenlerin en azından bir zamunda üyeliği bile olmadığını düşünüyorum ki tl, btn hak getire.
harikulade torrent sitesi.
yeni yıl dolayısıyla geçici olarak üyeliklerini açan torrent sitesidir.
içeriği yabancı rakiplerine göre zayıftır. ülkemizde bulunan tüm torrent siteleri gibi kolay yoldan üyeler üzerinden para kazanmaya çalışmakta olan sitedir.
medeniyet yoksunu, idrak yoksunu yöneticilere sahip site.**
pabucumun en büyük torrent sitesidir. gruplarıyla ilgili en ufak eleştiriyi bile kabul edemeyen yöneticilere sahip site. bir de dünyanın ilk 100 torrent sitesi arasındaymış.*
an itibarı ile ulaşamadığım torrent sitesi.

ulan iki haftadır indirmeye çalıştığım dosya yüzde 96' da kaldı.

(bkz: torrentin yüzde 96 da kalması)

birileri düzeltsin şu siteyi.
bir de davetiyesi olsa süper olcak.
davetiye hakkı olan bi insan davet atarsa cokca mutlu olacagımı sizle paylasmak istiyorum .
sanıyorum ki artık davetiye sistemini kaldırmış olan türkiyenin en büyük trackerıdır. zira uzun zamandır hala üyelikler şu an da olduğu gibi açıktır.
üyelik alımları açıkmış, koşturun efenim.
can sıkıcı reklamlarından kurtulmak için naçizane tavsiyem, rss kullanarak direkt olarak indirme linkini almak.

iyilerden birisi olabilir ama, en iyisi değil (en azından bugüne kadar).
adult paylaşımlar bulunan torrent sitesi.birde rip grupları var btrg diye.sağlam paylaşımlar bulunmakta.
bir zamanlar yükleyicilik yaptığım, d-z0n3 ripleriyle yüzü güldüren, türkiyenin en iyi torrent sitesi.
reklamlarla dolu olmasına rağmen -bunları göz ardı edebiliyorsanız- en kaliteli türk torrent sitesi.
irc kullanıcılarının server irc.keyifnet.net adresinden kullanıcılarına ve yöneticilerine ulaşabileceği torrent sitesidir.