bugün

ONLAR REKLAM HiLESi ASLINDA YOK ÖYLE ERKEKLER KIZLARI KANDIRIYORLAR.
bakardicola :

siktir git ulan ülkene. geldin geleli huzurumuz kalmadı. sen hiç türk erkeğinin yumruğunu yemediğin için buralarda dolanıp duruyorsun, dikkat ette bir yerde denk gelmeyelim.

neyin yakışıklıymış anlayamadım zaten senin.

evet ulan kıskancım napıyım.
modası geçmiştir. Şimdi benim için pablo alboran vardır.
sevgili carlos martin o hamur yoğurmana ölürüm. seni alıp vitrine koyup biblo niyetine sevesim var. geçende röportajını okudum anneme de gösterdim beğendiler seni. müsait zamanda istemeye gelmeyi bile düşünüyordum ta ki o habere kadar.

atv de sikimsonik bir dizi de başrol de yabancı damadı oynayacakmışsın. ziktin attın bütün karizmanı. biz seni biskolota erkeği olarak sevdik. yapılır mı bu 3 5 bin lira için. senden bana yar olmaz var git ellerin yari.

imza: ben.
tüm erkekler sana kesin ibnedir diyo haberin ola.
onlar için ibne dediler.

yahu hadi diyelim bu adamlar ibne. erkek olsam kıyamam ki ben bu adamları becermeye. haydi bunu da geçtim, şu kız halimle bile veremem ben bu heriflere.
kaslı yakışıklı diye hitap edilen reklam erkeğidir. Bütün kızlar hastasıdır.
Sevgili biscolata erkegi,
Tip konusunda çok bi beklentim olmadıgı için, senelerce kızları etkilemek, kandırmak için çeşitli numaralara başvurdum, Resim, Müzik, Heykel, Sanatsal faliyetler ve çok fazla kitap okumak, bunları keyfimden yapmadım tabi -ki zaten yaptım diyende yalan söyler, bu sayede senin o tipinle kandıramayacagın çok kız tavladım ben. Sanatsal olarak profesyonel oldum bile diyebilirim. Ben bunları ögrenmek için yaklaşık 20 senemi verdim, sen ne yaptın lan lale. Çıktın benim püskivitte tercihim bu dedin, aldın tüm kızların gönlünü. Gel şurda iki fransızca konulaşım, iki müzik yapalım, iki descartes'in yöntem üzerine bahsedelim, iki Nietzsche'den feyz alalım desek, maymun siki görmüş gibi bakarsın suratımıza. Oturdugun yerden imaj atıyosun bize. Ne yaptın olm türk kızlarını haketmek için he ne yaptın.
kezbanlar ; kıllı olduğumuz için kezbanlara testere hediye etmek istiyorlar.

http://www.ziraishop.com/..._01_39.jpg?rev=1393967462
bizi mi s*kecen? *
görsel