bugün

dünyanın en salakça davranışıdır.
güvensizliğin en güzel göstergesidir.
güvensizlikle beraber gelen ya hayır derse korkusudur. sadece sevmek yada istemek yetmiyor faaliyete geçmek lazım. **
(bkz: hoşlanılan kıza açıldıktan sonra boğulmak)
'yarin gözü yüksekte, benim bir kuru aşkım var.' sözlerini hatırlatır. çook zordur, çook.
ergenin aşka ısındığı dönemlerde sıkca görülen davranışı. fakat, üzerinden vakit geçtiğinde kaşarlanmaktan mütevellit önüne gelene açılır bunlar.
" sütten ağzı yanan, yoğurdu üfleyerek yer " hesabı daha önce ki deneyimlerinde olumsuz cevaplar almıştır belki. bu da onu, bu sorunla karşı karşıya bırakmıştır.
kedidir o kedi.
susuzluktan bayılıp su içmemek gibi bişey nasıl su hayat veriyosa insana çok sevince o kişide yaşama sevinci verir.
şu anda içinde olduğum andır. Kız acaba kabul eder mi etmezse nasıl yüzüne bakarım diye kara kara düşünürsünüz.
3 günlük dünya. açılamayacaksın da ne yapacaksın? hayat, sonradan pişman olmak için çok kısa.
mantıksızlıktır, sevmek kaybetmeyi göze almak değil midir?
birini çok sevip açılamadan ölürse kişi, şehit sayılırmış diye bir şey duydum. kısfmet artık.
sıkıntılı durum. *
siz açılamıyorsanız bari yoldan kaçılın da başkaları açılıp gelip götürsünler.
açılamıyosan acı cekmeye mahkum olucak insan ki belli bi süre sonra göz göre göre başkası kızı alıp götürdüğünde arkadan baka kalıcak insan git konuş ne kaybediceksin.
(bkz: seviyosan git konuş panpa)
hatadır. ancak ve ancak açılınca hanyayı konyayı anlarsın...artık s.ktir mi yersin, tokat mı yersin, aaa canım ben de benle konuşmanı bekliyordum, mu der, bunların hiçbirini açılmadan anlayamazsın.

ama süktir yiyeycek gibi bi durum olacaksa, eğer "söylenmeyen kelimeler" o anlama geliyorsa, hiç açılmadan oralardan uzaklaşmak da insanın psikolojik durumuna indirekt bir pozitif etki yapar. 5 dakika hakaret yeme durumun varsa eğer, açılma, eğer ben kutuma gitcem diyorsan, git, ama boş çıkarsa kızma.
" hak mısın bana , yasak mı ? " sorusuna cevap bulamamaktandır.
ögüven eksikliğidir. reddedilsen ne olacak. kız mı yok dünyada başka. reddedilirsen unutacaksın, bir daha da yanına yanaşmayacaksın. o kadar. baaşka kızlar da var.
çok zor bir durumdur.onun her hareketini izlersin ,her zaman peşindesindir. içinden fırtınalar kopar gidip konuşmak ona herşeyi anlatmak istersin ama o ilk adımı atamazsın. o ilk adımı atsan devamı gelecektir ama sen yine cesaretini toplayıp çıkamassın karşısına. çünkü reddedilmekten sana hayır demesinden korkarsın. sana hayır demesi ihtimalindense onunla arkadas olarak kalmayı yeğlersin.
bir de sevdiğini başka erkeklerle görmek vardır ki gerçek çok zor bir durumdur.içinde büyüttüğün aşkın artık onun hiç kimseyle paylaşamaz hale getirmiştir, ama bir türlü çıkıp karsısına seni seviyorum diyememişssindir.
ama artık geç kalmışsındır. sen açılamadın ona geç kaldın hislerini söylemede , elin çocuğu gelsin alsın onu elinden . gerçekten çok zor bir durumdur...
onun için ne yapmalı...sevdiklerimize onları sevdiğimizi söylemekten çekinmemeli...
ufacik bir isiga her zaman kanmayin, o isik onun degil sizin isiginizdir genelde.