bugün

Şartlı intihar girişiminde bulunmaktır.
Yeter artık ya benim neden sevgilim yok?
Hayat çok zor böyle geçmiyor amina koyiim ya.
Valla lan birisi sevgilim olmazsa ölmeye niyet edeceğim.
helvanı yersem sksinler.
abazalıktan hararet yapan ve hararet yüzünden tüm ülkeyi sıcak ergen ateşine salan bir liselinin 31 çekmek için kullandığı parmakları ile yazdığı abazalık isyanıdır.

Kızlar bu gence kulak verin, yıllardır biriken tüm enerjisini alın ve onu doğaya salın.
"niyet ettim sevgilim yok diye ölmeye,
uydum hazır olan sözlüğe."

diyerek tavsiye ama aslen teklif beklemektir. kardeşim ağrısız başını ağrıtma manitacılık hasebiyle. sen bilirsin.
boş sözler inanmayın benimde yok napayım kendimimi atim yani .
(bkz: soda şişesine oturup ölmeyi beklemek)
bizim de yok bak biz ediyoz mu? bu arada intihar edeceksen yunavdan falan canlı yayın aç linki at burdan hepimiz izleyelim hayatımıza renk gelsin çok sıkıldık yalnız yalnız oturmaktan.
Artık yalnızlıktan ölecek kişinin son yakarışları.Nefes alsın yeter boyutundadır.
lan ben sevgilim olursa intihar edicem amk istemiyorum gayet açık ve net yalnızım ben böyle mutluyum hadi şimdi yol alın.
Millete isyan bayrakları actıran yazarın son sözleriydi bunlar sözlük.
Not: can, annenlere soyle yazarlarada helva göndersin dua ederiz arkandan, gerçi burda cenabet coktur sma ben ederim valla söz. *
(bkz: benden hoşlanan varsa ben de ondan hoslaniyorum)
(bkz: tutarsa bende denerim)
Gel sevişelim.
sevgilimiz varda noluyo amk eziyet işkence zulüm pişmanlık boşu boşuna kendimi harcamışımbir buçuk sene deymezmiş bir ayda bunu anladım.
Bir sözlük kızı da çıkıp demiyor ki gel kardeşim sevgilin olayım.
Insanlık ölmüş amina koyiim.
Bak sayın amına koduğum sevgilin yok diye ölme kan. Ne sikik insansın. Başka şeylere sarıl. 31 demiyorum. Kendine hobi falan bul. Ne bilem her şey sevgili değil. Not yalnızım.
Pastacının abisi olup da bir kıza pasta ısmarlamışlığının olmamasındandır.
kız arkadaşın bile yoksa bi sike yaramayan adamın tekisin belli. gsmh artsın geber amk.
Sevgilisi olunca mutlu olacağını sanan beyin.
Koc gibi delikanli gidiyor kizlar. Yok mu elinden tutacak birileri?
önümüzdeki yıllarda bulunacağım iddia..
Sevgilisi olunca kıza ayrılmazsak intihar edeceğim diyen yazar tipidir. Gel beraber intihar edelim. (bkz: yapma daha gençsin atlama in aşağıya)
yanlış düşünen kişi söylemi. insanın kendi karakterine ve benliğine yaptığı büyük bir haksızlıktır bu söylem.

(bkz: sevgilisi olmadığı halde mutlu olan insan)
Sevgili olmak icin sartlar:
Kimlik fotokobisi (arkali önlü)
Saglik raporu
Ehliyet-ruhsat
4 vesikalik, 4 plaj giysili fotograf.
Ozgecmis.