bugün

entry'ler (95)

tecavüzcü kişi kürtaj yaptıran kadından masumdur

Birlikte olarak zina yapan sevgililere cennet müjdelenmeli o halde. Bi de çocuk olmamissa. Hem tecavüz de değil.

5 yıl önceki sevgiliye mesaj atmak

Ne gerek var şimdi buna? Belki çok ozledin belki unutamadin hatta onun da unutamadigini düşündün ama ya unuttuysa? Ya sevgilisiyle selfie cekerken gittiyse o mesaj ya yolunda giden bi ilişkiye parazit olduysan. Ya koyun koyuna uyurken o mesajla uyanirlarsa? Düşündün mü canim bunlari ?

birden mesaj atmayı bırakan insan

Ölmüştür belki. Aksi takdirde bi daha yazmasin çoluk çocukla uğraşmayın.

kot giyen kadın tüm felaketlerin sebebidir

Ohadır. Ulan kot giyip felaket sebebi oluyorsak 100 kadindan 75i gitti. Etek giyenin amaci nedir, tayt giyen kiz neden tayt giyiyordur, kumaş pantolon giyen kezban kiz basliklari bittiiii kota geldik. Ölsün bu kızlar rahatlayin.

menemeni soğanlı yapmak

Menemeni menemen olmaktan hafif çıkaran tarif. Soğanı her yemek için bol bol kullanırım lakin menemene cıkcık.

saç düzleştirici

Alkol sigara gibi bi sey. Iyiymis gibi geliyor güzelmiş gibi geliyor ama uzun vadede çok kötü

yazarların süpermarketten aldığı en son ürün

Benim karışık meyveli içecek. Ilgi alanim bunlar çünkü. Bazılarının prezervatif olabilir mesela. Ilgi alani meselesi.

ilerde daha çok üzülmemek için bitirilen ilişkiler

Yazık olur ama olması gerekir bazen. Kaderin cilvesi.

evlenmek

Ya cennet ya cehennem..

ankaralı düğünü

Ben ki oynamanın kenarından kıyısından gecmem, asla ve katiyen beceremem. Buna rağmen dugunde ankaranin bağları ve hayati tesbih yapmışım adli eseri duyunca kalıyorsam cool bi şekilde oynamaya, cok iyi olacaklarını düşündüğüm dugunlerdir.

Aslında bu bi itiraftır sözlük.

far sürerken eşitleyememek

Far kullanmadigim için karşılaşmadığım olay. Ancak kötü durduguna sahitim. Bende rimeli eşit süremiyorum ama. Bi gözün kirpigi hep daha uzun olur.

erkek dediğin çapkın olacak diyen kız sevgili

Aldadiltigini bilip 'aman canim nolcak herkes yapiyor' diyip kendini avutmaya çalışan, aldatilmaya mahkum kız.

namus iki bacak arasında değildir diyen kız

Namusun ne olup ne olmadığını bilen kızdır.

bir gün yaşlanıp ölecek olmak

Tek gercek.

hava olsun diye kızın yanında garsona fırça atmak

Hava olsun diye masada terkedilmesi gereken erkek.

birisi sevgilim olmazsa intihar edecegim

Sevgilisi olunca mutlu olacağını sanan beyin.

hamur kızartması

Mayali hamurdan yapıldığında tercihen annem yaptığında, patlayana kadar yiyebilecegim amma ve lakin az yemek gerektiğini bildiğim mükemmel ötesi nimet.

kadınların abartıldığı kadar güzel olmaması

Abartan erkekler, abarttiginiz kadar güzel değil diyen yine erkekler.

mükkemmel insanla evlendikten 2 yıl sonra boşanmak

Mükemmel insan diye bir şeyin mümkün olmadığını çok net ortaya koyan hayat dersi.

bir kız sevmesine rağmen neden ayrılır

Sevmenin durumu kurtarmadigini anlamış kızdır. Seviyordur ama güveni gitmistir bir kere.
Seviyordur ama yasananlari hafizasindan silemiyordur.
Seviyordur ama geleceğinizin olmadığını biliyordur.

Kendi kandirmamis, doğru yolu seçmiş kızdır.