buna da kaşarlık diyoruz.
nihayetinde para kazandıracak olan eylemdir.
bunu yapanların insanlığa büyük bir katkı yapmışçasına gurur duyduğu eylemdir. erkekler için de durum aynıdır. insanlığından çok şey kaybetmiş kişidir ayrıca benim gözümde.
bir kadinin yapamayacagi eylemdir.
Ne istediğini bilmeyen ,kişiliği hala oturmamış insan yapısıdır .
Genelde çok sert kazık yiyen kadınların yarasını hafifletmek için ,kendini tekrar ispat etmek için yaptığı veya yapmaya çalıştığı eylemdir .
aldatılmayı hakeden türk kızının kaşarlığıdır.
femnist kadınların türk düşmalığı yaptığı durum.
Birine nikahi olmadigi surece sorun yoktur. Ayrica her kiz yapmaz bunu erkek kendisini tanidigi icin suphelenir karsisindan.
son zamanlarda sayısı artmış olaydır.
hafif kadınların yapacağı iştir. kendini ispat etmek için bu yola başvuran kadının da yolu yol değildir.
karakter bozukluğu.
takunyaları minefloya hızlı hızlı vurarak: "poliandri...", "yaşasın poliandri" demeyi beraberinde getirir.
onuru ve gururu olmayan kadınlardır. son zamanlarda artmış olan bir eylemdir. uzak durunuzdur.
ben bi' filmde görmüştüm, kadın aynı anda 4 zenciyi idare ediyodu.
hep anı işte bunlar bak.
oluyo demek ki. *
Birden fazla kızı idare etmek kadar iğrençtir. Daha azı veya fazlası değil.
Erkek yapınca çapkın, kadın yapınca orospu. Yok öyle bi dünya.
eğer bir kadının içinde varsa ve yapıyorsa asla yakalanmayacağı eylemdir.
iğrenç bir olaydır elbette ki. Yalnız birden fazla kızı idare etmek de bir o kadar iğrençtir. ikisi de eş konumda. ''Erkeğin elinin kiri'' vs. mantığı ile hareket edenlere tek diyebileceğim ''oldu canım'' olur.
Üstün zeka ister. Birden fazla kızı idare eden erkekle asla kıyaslamamız.
idare etmeyi, belden aşağı anlamamak şartıyla, anneler birden fazla erkeği idare etmektedir.
Kocaları, erkek çocukları, erkek kardeşleri ve yaşıyorsa baba ve dedeleri.
kaşarlıktır. Net.
ahlaki olarak onaylanmasa da, biraz zeki olan bir kızın rahatlıkla yapabileceği eylemdir.

(bkz: salağa yatmak)
yapabilene helal olsundur.
para karşılı yapılıyorsa büyük bir ihtimalde bağkurludur.
beni en yakın arkadaşımla aldatan sürtük, bizim elemanı da daha sonra dört kişiyle birlikte idare etmiş gerçi bizim eleman da onu üç kişiyle idare ediyormuş. sanırım bu ilişki karmaşasında en saf ben olmuşum. ikisinin de amk o ayrı tabi.
ailesinde erkek sayısı çok olarak yetişen kızların yaptığı iş. olsa gerek.