bugün

eğer liseli -özellikle lise 1- trollümüz buna eheheeeeeeeeeeeeeee nilayla aslı birbirine aşkım diyo çok komik lan gelin he he he he nilay aslıyı seviyoooooo. yetinmez sürekli söyler. işte asıl sikilecek tip budur.
daha kötüsü için; (bkz: hayatımlı canımlı konuşan patron)
aşkım, bibiğim, dadlım, yavrum gibi saçma-salak cümleler kuran kızlardır. sapıkmısınız nesiniz lan.
eğer kızın adı aşkımsa katlanılabilecek durumdur sadece.
(bkz: ben bunu gördüm)
kısaca lez
eline bir kürek alıpta ağzının ortasına vurmamak için zor dayandığın kız tipidir. Genelde tikky ve krolarda görülür.
erkekleri kızdıran samimiyettir içten içe içtenliksiz bulunur ancak cidden olabilir mi diye de düşünmeden edilemez. her durumda erkeğin duygusal monotonisine uymayan bir kakafoni ve renklilik vardır. erkeğin kafası karışır, sistem error verir. şahsım adına öfke yarattığını düşünüyorum. ama nedenleri konusunda net fikrim olduğunu da sanmıyorum. cidden bu kadar sıkı fıkı olunabilir mi ?
tiksindiricidir. bir kaç yıl sonra onlar da sıkılıp böyle konuşmaktan vazgeçer. mantıklı toplumun bir bireyi olurlar. *
lez eğilimlilerdir ;ama ya farkında değillerdir ,yada cesaret edemiyorlardır.
hani lez içerikli filmlerde birbirini iki başlı plastik yarakla ziken kadınlar var ya, heh işte bunlar onlar.
aşkım,bitanem vs. seklinde hitap edebilecekleri bir sevgilileri olmayan kızlardır.
dirseklerine odunla girilesice bireylerdir...

Ulan, neden birbirine askim bitanem diyosun, askin mi lan o senin? hadi gectim onu, diyelim gercekten asiksin, lezbiyensin falan, bunu halk ortasinda niye duyurma ihtiyaci hissediyorsun?

Uyuzsunuz lan hepiniz iste... Sahte sosyal maskeler takarak etrafda dolasiyor, can dusmaniniza bile askim diyebilecek kadar suratsiz olabiliyorsunuz... Biraz durust olun, direkt olun... Cikarin giyindiginiz sosyal maskeleri, hepimiz gercek yuzlerinizi gorelim... Inanin hayat hepimiz icin cok daha kolay olacak...
eski sevgilimle çok büyük kavgalar etmeme sebep olmuş hödödür. şöyle ki malum şahısla çok büyük aşk yaşarken(ben öle sanıyordum) bana 1 hafta boyunca aşkım bitanem demediğini bilirim ama o mal arkadaşlarına kuzum bebeğim canım demesi insanı çıldırtırdı sonra yer misin yemez misin tabi ki yemedi ve ayrıldık.
(bkz: yine olsa yine yaparım)
gereksiz yere cümle kuran insanlardır. aşkımı geçtim , çalıştığım iş yerinde birbirlerine kuşum diye hitap eden kadınlar var. her seferinde gülmekten ölüyorum. kuşum ne lan. hiç yakışmıyor.
-kuşum şu zımbayı uzatır mısın ?
+al kuşum.
birbirlerine lan diyen kızlardan daha itici olan kızlardır.
sevgilisinden ayrıldıktan sonra telefonda konuşurken kiminle olursa olsun "aşkımlı" konuşmalarını istemsiz olarak devam ettiren kız tipi. etkisi uzun sürer. ilacı yoktur.
kendinden anında soğutan kızlardır. ki ben bir de bunların birbirine "cücüüm" diye seslenmesini bilirim de, neyse midem kaldırmıyor.
(bkz: lesbian acts)
samimiyetsizliğin dibine vurmuş kızlardır. dünyanın en yoğun, en duygusal, en çaresiz ama en güçlü, en konsantre kelimesini bir çırpıda söyleyebilen ve harcayabilen bir insanın samimiyetine nasıl güvenilebilir ki? aşk bu yaa aşk. hayatına her giren erkeğe bile söyleyemessin. adı "aşk" olan ya birdir ya iki. sen bu kelimeyi nasıl böyle heba edersin? karşındaki çok samimi bir arkadaşınsa eğer en fazla dostum dersin. ki dostlukta en az aşk kadar konsantre bir kavramdır. herkese dostum da diyemessin.
aşkım,bitanemin yavaş yavaş kalkıp yerine aşkoş,bitoşun girmesiyle daha tiksindirici daha bezdirici muhabbet.
tiksindiğim kız modelidir.
muhtemelen çok samimi dostlar arasında sarfedilebilecek hitap sözcükleridir, yalnız çok aşırı derecede olmama şartıyla. öteki türlü yani samimi olunmayan kişilere de bu şekilde hitap edilmesi tiksindirici bir durumdur, dalkavukluktur ya ne o öyle vıcık vıcık...
biricik dostlarınıza bazı günler de tatlım, kuşum gibi gayet sevimli sıfatlar kullanmazsanız; sizin bir şeye bozulduğunuzu, üzüldüğünüzü falan sanırlar haydi ayıkla pirincin taşını. demem o ki gayet yaygınlaşmıştır bu şeker sıfatlar, krizlere bile neden olabilmektedir.
birbirine yarraaammm diyen erkeklerden iyi durumda olan kızlardır.
sevgilisizlikten muzdarip kızlardır.
onu bunu bırakın ben birbirlerine ''hayat suyum'' diyen 2 kız gördüm.

kaçtım hemen ordan, hayat suyum nedir allasen?

paçalarınızdan mı akıyo la bu hayat suyu?