bugün

artık yüksek sesle söylenmesi gereken acı bir gerçek.
kimse kusura bakmasın.
Yoo güzel, delirdiniz iyice.
tadı çok acı sebze yiyen bünyem kaldırmadı.
Dünya düzdür tezin bile doğru olabilir ama bu olamaz karşşiiimm.
lisedeyken arkadaşlar içerken tadına bakmam için zorladılar. Bir yudum aldım, almaz olaydım. Kokusu ve tadı iğrençti. Kaç gün o sidik kokusu bogazımdan gitmedi.
Sizin ağzınızın tadı yok demekki.
birasına göre değişir o.
Buz gibi bira ve tuzlu fıstık veya patates kızartması birçok derde devadır.
ilk yudumlar öyle de, sonradan şeker gibi gidiyor namussuz.
Bira konusunda çok seçenek var. Siz kendi zevkinize uygun olanı bulamamışsınız.

Dini nedenler dolayısıyla kullanmamaya çalışsam da gerçek bu.
içmeye değer olduğunu düşünmüyorum.
Bira içen adamın kendine saygısı yoktur, nefsinin ve dış faktörlerin kölesi olmuştur.
18 yaşından küçüklere uygun bir ürün değil zaten.
Olm siz salak misiniz yoksa ergen mi? Kötü olsa niye içelim amk mis gibi tadı var.
Ben de bir kere açtım midem bulandı hemen kapadım.
Kopek olduren Efes pilsen veya bomonti'den baska bira icmemis insan beyanati olabilir. Haklidir da.
Gerçekler acıdır bu konuda Grinch' e katılıyorum, o değilde bu illete birde bağımlı olanlar var, ağa tadı içerken adeta acı çektirecek kadar kötü bir içeceği neden içiyorsunuz anlam veremiyorum valla, ondan beteri birde rakı olayı vardır, o daha beter ne diyeyim içen içsinde harbi tatları çok kötü lan.
kokusu sığır idrarı gibi. Tadı da muhtemelen öyledir. Tabi içenler daha iyi bilir.
S: Tadı bu kadar kötü olmasına rağmen neden içiyorlar?

C: Sarhoş olmak için.
Dogru. Tr'deki biralar b.k gibi afedersiniz.

Hem b.k gibi hem de pahali amk.
Gerçek gibi gerçek hödüdür kesinlikle şüphesiz.. Başlığı görünce o tat ağzıma geldi ve midem aşırı derecede bulandı.. Tuborg efes Pilsen ve bomonti içen biri olarak diyorum bunu.. Kendine saygısı olan insan bira bağımlısı olmaz netekim..
bira bir kültürdür. o kültür fitratinizda yoksa tadi kötüdür.

sayet bira kirmizi cizgimizdir.
O tadı bok gibi olan içecekten biraz önce bi kasa aldım, finkelbein'ın özel kış birası. Enfes bi bira.

Bikaç saat daha geçsin, kendimi boklamaya başlarım.
erdbeer porter içmeden karar vermeyin.
Birayı çeklir kılan tuzlu fıstıktır. Midye veya kokoreç yanında ise efsane gitmektedir.
Whiskey kadar boktan değildir.