(bkz: asılmayıp beslenenler)
tabiki dindir. cok klişe gelebilir ama bir nevi afyon niteligindedir herzaman....
(bkz: orhan p)
araştırma, geliştirme yapmak üzere kurulan üniversitelerin, hep beraber cehenneme kütük yetiştirmeleri..
halktır efendim.

Ne demiş ünlü türk büyüklerimizden biri: "maarif ne guzel olurdu su okullar olmasaydi". Bağlantıyı kurmuş olanlara selam ederim
kısa yoldan zengin olma hayaliyle yanıp tutuşan, kitap okumayı sevmeyen, vizyonu dar yetişen boş kafalı genç nesile sahip olması.
AB'ye girersek isveçli hatunlar.Çok güzeller ya!
elbette ulusalcılık denen, ırkçı ve gerçek gerici, toplumsal birlik ve gerçek-pratik milliyetçilik için de tehlike arz eden güruha ait primitif zihniyet?
aydıncıklar...
paranoyaklar
aylaklar
korkaklar
felaket tellalları
cahiller
tembeller
önyargılılar
ırkçılar
ayrımcılar
ukelalar
imdatlar yeterler..
(bkz: rte)
(bkz: feto)
(bkz: osman baydemir)
(bkz: imralıdaki köpek)
devlet içinde teşkilatlanmaya giden ve devletin varlığını hiçe sayarak kendi kurallarını belirlemiş ve bu saçma kurallar çerçevesinde insanları zorla birleştirmeye, yargılamaya hatta ve hatta cezalandırmaya çalışan it sürüleri ki bunarın ilk hedefleri hep aydınlar olmuştur.
yazarlara yakışmayan, anlatım bozukluğu içeren başlıklardır.

yanlış; bir ülke için en zararlı olan şeyler
doğru; bir ülke için en zararlı olan şey
doğru; bir ülke için zararli olan şeyler
doğru; bir ülke için en zararli şeyler.
$eriat' ı benimsemi$ bir devlet

(bkz: Laik Türkiye Cumhuriyeti)
üretkenliğin hızla azalması.. zira başlar ithalat biter ihracat başlar ithalat biter ihracat. kalkınamazsın efendim!
ülkeyi bölme isteğine sahip insanlar.
sadece ceplerini doldurmaya calışan koltuk meraklısı politikacılar, ülkenin geleceğinden ve geçmişinden bir haber yaşayan cahil ve yoksul halk,her gün asker şehit eden terör örgütü,ve tüm bunların üzerinde olup destekleyen amerika.
(bkz: konkordato)
(bkz: komunizm)
"teslimiyetçi" zihniyete sahip insanlar.
(bkz: fetullah gülen cemaati)
(bkz: amerika)
ülke için zararlı olan şeyleri bilip bunlarla savaşmayan gençler.

edit: eksi oy veren arkadaş bu da bir başlangıç. şimdi kalk ayağa ve savaş.
kutuplaşma.

(bkz: biz)

ve

(bkz: onlar)
(bkz: yobazlık)