bugün

başbakan akıllı olsun akıllı!
Diktatör olmasın. Ona koltuğu verenin halk olduğunu unutmasın, artistlik yapmasın yeter.
bir yolunu bulup barışı getirsin.
türk soyundan olsun mümkünse.
vatanını seviyor olması yeterlidir. en azından bir vicdana sahip olup kolay peşkeş çekmez toprakları.
düzelteme: bunu eksileyene de bu entry gi.. neyse.
gelecek olan diğerlerinden farklı olmayacağı için ricam (bkz: bsg)'dir.
insan olsun, he birde amerika ya makattan vermesin.
ab'den vazgeçsin gereğini yapsın, nato'dan çıkarsın bu ülkeyi natocu paşaları da emekli etsin, apo'nun gırtlağına ilmeği taksın, yabancı ülkelerin değil halkın gözünün içine baksın, sivil özgürlükçü bir anayasa yapıp darbecileri yargılasın, darbecileri köşkte ağırlamasın, özelleşmiş devlet kurumlarına el koyup geri alsın, mevcut anlaşmaları gözden geçirip işimize yaramayanları tek taraflı feshetsin, vergiyi yoksul insanlardan değil zenginlerden alacak bir sistem getirsin, güneydoğu'daki aşiretleri bir şekilde dağıtsın. kısacası, politikaları küresel dev şirketleri değil halkı zengin etsin, bunun için de milli bir siyaset mantığı gerekiyor.
bu seferde babanıda al gıt demesını canı gonelden ıstıyoruz.
ogluna gemı degılde belkı bır koy bır kasaba alırsa daha cok gozumuze gırecegını dusunuyoruz
kısın komur yerıne ufo dagıtmasını ıstıyoruz
ha bide mümkünse üniversite harcları yuzde 300 oranında zamlansız
Allah basımızdan eksık etmesın der babamızıda alır gıderız.
(bkz: babayı almak)
mecliste, atatürk resminin ve türk bayrağının önünde millete, haram parasıyla aldığı yazlığında, peygamber donuyla okey oynarkenki üslübuyla seslenmesin.

*bu, hakaret içermeyen bir entry'dir, istediğin kadar okuyabilirsin, zira ben yalnızca gelecekten bahsediyorum, şu an ile ilgili tek bir kelime etmedim. "anlayana sivrisinek saz"a selam olsun.
büyük devletlerin köpeği olmasın.
halkına ayar vermeye çalışmasın, onlardan biri olsun.
gelenin gideni aratmayacak olanından olsun.
Konuşabilen bir dilin tek dostu, dinlemesini bile bilen bir kulaktir. Ne zaman bu kadar nankör oldu yurdum insanı bunu anlamakta cok zorlaniyorum. Gelecek başbakan en az şimdiki kadar yapılan haksız eleştirilere ve iftiralara rağmen vatan için çalışabilsin zaten yeter...
sandık başında istenilen isteklerdir.
bir zahmet yüzde bilmem kaçlık ekonomik büyümeler vatandaşın cebinde hissedilsin.
güncel Önemli Başlıklar