bugün

bir.......... bütün hayatım değişti. şeklinde oluşturulmuş cümlelerden biridir
bir moderatorle tanistim ve butun hayatim degisti.
örnek: (bkz: bir ayar yedim ve bütün hayatım değişti)
bu cümlelerin ortak özelliği orhan pamuk'un yeni hayat adlı romanını çağrıştırıyor olmasıdır. zira yeni hayat adlı roman da şöyle başlar'bir kitap okudum ve bütün hayatım değişti'.
aslında bir moderatörle tanışmanızın önemi bu tanışmanın nasıl olduğu yönündedir. zira moderatörün sizi tanıması kötü entrylerinizden ve sık sık yaptığınız yanlışlıklardan ötürüyse hayatınızın böyle bir yönde değişmesi pek de hoş olmayacaktır. sizi zor günler bekliyor demektir. moderatörün gözü üzerinizde olacaktır. ancak moderatörün dikkatini güzel ve kaliteli dopdolu entylerinizle çekmeyi başardıysanız değmeyin keyfinize. gerçekten de hayatınız değişmiş demektir. kuşkusuz ki böyle bir değişim olumlu yöndedir. ****
hayatın ne anlamda ** değiştiğine bağlı olarak iyi veya kötü olması ;göreceli bir kavramdır.eğer bir kitap okudum ve bütün hayatım değiştidiyenler kervanınının bir üyesiyseniz bir moderatör tanıyıp hayatınızın değişmesi de muhtemel bir durumdur.

(bkz: hayatımı sana borçluyum zall)
(bkz: hayatımı kararttın zall) *
(bkz: july4th)*
(bkz: ben bunu bugün gördüm)*
ünlü olmak için moderatörün yatak odasından geçmiş yazarın, artık hayata farklı gözlerle bakıyor olması durumu.