bugün

o mesajı atmak için ne kadar kararsız olunduğunun göstergesidir.
bunu yapsam şöyle anlar mı ? böyle yazsam ileri gitmiş olurmuyum ? gibilerinden sorular sordurur adama.
Sevilen kişiyle mesajlaşabilmek içip bin takla atıp nasıl başlayacağını bilememektir.
"Ben bir yazı yazdım sana..
Sonra da sildim." le eşdeğer bir şeydir.
laf ağızdan çıktıktan sonra geri alınmayacağı gibi yollanan mesajından da geri döndürülmeyeceğini bilen insan eylemi. mantıklıdır.
bir kez yazıp göndermek ve sonuçlarına katlanmaktan daha çok eziyet verir. bi arkadaş yapmıştı oradan biliyorum.
bu arada şike mevzuu geçmişken; bi ergün gürsoy vardı ne oldu ona?
bu kararsızlık, mesajı göndereceğiniz kişinin çok değerli olduğunu göstermeyebilir her zaman. değer vermediğiniz, ama değer vermediğinizi de mesajınızdaki sözlerinizde olabildiğince "inceleterek" gösterme çabası verdiğiniz biri de olabilir.
(bkz: sen aşıksın arkadaş)
kafasında oluşturduğu düşünceyi toparlayıp cümle olarak biraraya getirememektir.
birden bi duygu gelir, alirsin eline telefonu yazarsin yazarsin. yazdiklarini okursun, silersin, birkaç kelime daha eklersin. sonra o gelen duygu, çekilir bir anda.dersin ki, yazsam ne olacak yazmasam ne. yazdiklarim hissettiklerimi anlatmaya ne kadar yetecek. bosverir komple silersin. bu boyle yaz sil şeklinde gider.
Karsisindakine hakettiginden cok deger veren insan eylemidir. Ne yazarsa yazsin karsisindaki konusmak istemiyorsa bosadir.
asla karsindakinin bilemiyecekleridir.
Ya heycanından ne yazacağını bilmiyordur, yada yapmıştır bir angutluk nasıl pişmanlığımı ifade ederim diye düşünüyodur.