bugün

entry'ler (356)

salih memecan

ne kadar da olsa bir "leman" değildir.

uludağ sözlük

lanet bi yer. girdiğin an film koptu demektir. ulan girer girmez aklıma "kedi kesen bilmem ne" diye başlık açmak geldi. içimdeki şeytan beni dürtüklüyor galiba. atın beni köprüden atın!

kitapariyorum net

özellikle arayıp da bulunamayan kitaplar için kurulmuş site. kitap bilgilerini giriyorsun. kitap kimin elindeyse o sana ulaşıyor. he zaten ona gerek kalmadan site yönetimi olaya el atıp kitabı araştırıyor.

ideal bayan boyu

özel isteği olmayanlar için erkeğin 1cm kısasıdır.

bu ne lan, karpuz mu seçiyoruz.

şefik can

6ciltlik mesnevi tercümesi en iyilerden kabul edilmektedir. hakikaten çok güzel kitap, anlaşılır, sade.

yatçaz kalkçaz diye şarkı yazan kişi

gündeme göre takılan kişidir.

o değil de bu şarkıyı beğenen bir ben miyim yahu? öyle pop dinleme alışkanlığım da yoktur halbuki..

axe ile uzaya giden insan

reklamdaki hatunu umut ederek gidiyorsa büyük hayal kırıklığı yaşayacaktır.

revolutionfb com

fenerbahçe yönetimi muhaliflerinin kurduğu ve kısa sürede ilgi toplayan site. ilgi ile takip etmekteyiz..

hiçbir devlet aynı anda birkaç cephede savaşamaz

amerika'nın dahil olmadığı devletlere ihtafen söylenen söz.

adamlar 7 kıta, 4 iklimde katlediyor her türlü. teknolojik, psikolojik savaşları saymıyorum bile..

tavşan

hakkında acayip derecede ileri-geri konuşulan hayvan. 99 kişi olumlu konuşuyorsa, 100 kişi olumsuz konuşuyor. alasım var, kime inansam bilemedim. kendimi vuracağım en sonunda.

kıraç

illa bir sıralama yapmak gerekirse;

(bkz: zaman)
(bkz: bir garip aşk bestesi)
(bkz: deli düş)
(bkz: kayıp şehir) diye devam eder albümler güzelden başlayarak..

google plus

bi boka yaramamaktadır. kullanışsız olduğundan falan değil, kimse kullanmadığından.

erbain fırtınası

elime geçmiş bulunmaktadır. arayanlar çatlayabilir.

sözlük yazarlarının istekleri

ölelim. tamam sizi katmıyorum araya, öleyim. yahut ölmek isteyenler gelsin benimle.

starbucks ı tikky mekanı sanmak

çok yanlış bir düşüncedir. çünkü starbucks beyfendilerin mekanıdır.

sevdiği kadının önünde dayak yiyen adam

sadık bir sevgiliye sahipse gururu hiç incinmeyecektir. şekle şemale takılan, ota boka mesele çıkaran, anten bi sevgilisi varsa maalesef terk edilecektir.

zall

atanamayan ssg.

google talk

dümdüz ama çok pratik zımbırtı. sen olmayaydın biz neylerdik.

criminal minds

garcia ile şenlenen dizi.
2.sezonunun sonlarındayım. şimdiden kesip doğramaya adam arıyorum. bende ters etki yaptı sanırım doktor bey.

yağmurda ağlayarak yürüyen erkek

ağlamanın ne kadar kıymetli olduğunu anlamıştır. insan iki damla gözyaşı dökebiliyorsa ne mutlu ona.

ulan insansın insan, gözyaşı denilen şey neden var.. ağla da azıcık vicdanın yumuşasın, gaddar olma..