bugün

Dolaysız sorarsanız kızın hoşuna gider ve sevgilisi yoksa sizi hemen baş aday ilan edebilir..
Kendine cok bakiyorsa bakimliysa sevgilisi yoktur genelde sevgili yapinca kendilerine dikkat etmezler...
görsel
instagram bio'sunda tarih yazıyorsa sevgilisi vardır.
Anlatmak istemezse mümkün yok anlayamazsin. Soruyorsun sevgilin var mı diye tam sayılmaz diyor. Sonraki cümlesi üç yıldır çıkıyoruz. Ben anlamıyorum üç yılını gecirdigin adam hayatında yer etmiş gündelik hayatında hiç mi adı geçmez. Ben bu tip kızlardan korkuyorum.
Tanım: birçok yolu vardir.
sormaktır.
Daha önceden takip ettiği tüm erkekleri listeden çıkartması.
Hiçbir erkeğe selam vermemesi.
Selam veren bir er kişiye tabiri caizse tecavüzcü coşkun damgası vurması.
Mini etek giymemesi.
Daima sevgiliyle fotoğraf atması ki; sevgilisi çirkin ise sadece elini çekip atar.*
Her fotoğrafa vıcık vıcık aşk kokan cümleler yazması.

Diye devam eder. En iyisi işkillendirmeden stalklamak. Mutlaka sosyal medya hesabı vardır.
Başka bir kızı görevlendirmek. Bırak ilişki durumunu, faks numarasına kadar çözüp gelir sana.
Not: bu arkadaşın içten içe sizden hoşlanmadığından emin olun. Bütün ekmeğinizi keser, hiç acımaz.
muhtemelen vardır.*
Valla en temizi gidin sorun. He bazıları varken yok diyecek kadar karaktersiz onu da bilemeyeceğim.
Sosyal medya hesaplarında takip ettiği erkek sayısı azalmasında anlaşılabilir.

Not:aynı mevzu erkek içinde geçerli.
Çok basit sevgilin var mı? Diye sormak. Ne uğraşacaksın istiyorsan gidip öğren.
Karpuz seçmeye benzer. Git ve dibine vur. Ses tok geliyorsa eğer sevgilisi vardır. Ses tok gelmiyorsa eğer sevgilisi yoktur. Eğer ses çok kesin değilse sapı kurumu... Son söylediğimi unut. Git dibine vur sadece.
Gidin sorun amk.
Yoksa boka sariyo.
Zamanin da bir kiz vardi bakisiyoz falan ama 3 4 ay sürdü sonra gittim yanina arkadas olalim dedim.
bana ne dese begenirsin.
Beniim konostogom varr dedi.

Dedim senin dünyana sokayim.
Kisaca direk sorun zaman kaybetmeyin.
sorun söyler. kezbansa zaten siz sormadan söyler.

"lütfen mesaj atmaz mısın sevgilim kızıyor" gibi.
Parmağında yüzük, vücudunda morluk yoksa sevgilisi yoktur.

Tşk.
Yanında gezen erkeği su dolu leğen içine oturtarak.
Eğer erkeğin boynuzları su üstünde kalırsa, sevgilisi yoktur.
Boynuzları görünmez ise sevgililerdir.
konuşuyoruz ama enişte kızmasın?
Sevgilisi olup olmadığını anlarsın kolayda flörtü olup olmadığını anlamak imkansız bakın ben söyleyeyim hiç uğraşmayın.
insanın aklında biri varken yeni bir ilişkiye hazır hissetmiyor bence. Sen bu konuda ne düşünüyosun, hayatında birine yer var mı sence.
Meraba ben meric.
Yemin ediyorum gençliğimde kızın kokusundan bile sevgilisinin olup olmadığını anlıyordum.

Şimdiler de yanında sevgilisi olsa bile anlayamıyorum. Sanırım bu yeteğimi kaybettim, ya da iyice mal oldum, bilmiyorum..
2 konser bileti alıp sevgilinle izleyebilirsin diyip uzatmak. kesin çözüm. ya da gidin direkt sorun mk.
Selam bayan diyin sevgilisi varsa sfglm vr diyecektir.
instegram'da tarih yazıyorsa vardır.