bugün

bir kızın bakire olduğunu doğrudan anlamak çok zordur.bunu anlamak için matematikte sık kullanılan olmayan ergi ispat yöntemini kullanmalısınız.işe kızın bakire olmadığını kabul ederek başlamalısınız.eğer kafanızda kabulün hatalı olduğu fikri yeşerirse, bilin ki siz bu kızı seviyorsunuz.ve kızın bakire olup olmadığını anlamaya çalışmak yerine, kızlık zarı gibi önemsiz bir şeye saçma sapan anlamlar yükleyen zihninizi değiştirmeye çabalamanız ilişkinizin geleceği için daha faydalı olacaktır.
şimdi önce bacaklarını açın , feneri kukuya tutun.. eğer ışığın kırılma açısı 45'ten büyükse bakiredir , 45-70 arasıysa bi iki kere sevişmiştir.. 70 -90 arasıysa durum vahim.. şayet geniş açıysa o kız hamiledir.. kimden sorusu için , kollarını açın , iki kol arası uzunluk 100 cm'den büyükse sizdendir.. değilse , osmandan..
öncelikle bir nöroloğa gidilir. eğer zihinsel ciddi bir problem yoksa ardından bir psikoloğa gidilir, zihin arındırılmaya çalışılır. hala aynı sorunla meşgulsen son çare olarak bir çay koymaya gidersin, geri dönmemek üzere.
öncelikle bir küvet bulunur ve bir güzel ılık suyla doldurulur. ardından bakireliğini kontrol etmek istediğimizi kızı su dolu küvete bir sırt üst bir de yüz üstü olmak üzere 2 defa batırırız. eğer sularda bir balonlanma ne biliyim, bir haraketlenme olursa kızımız patlaktır. geçmiş olsun.

(bkz: şambrel)
kıçına vurun, başını koklayın, satıcısına sorun, kollarını mıncırın.
kısacası çayı demleyin gelin.
kavun musun koklayam karpuz musun tıklayam tümcesini benimseyen insan için olmayan bir durumdur. * *
-SELAM AYŞEGÜL
*SELAM HAYRETTiN
-SEViŞME KONUSUNDA NE DÜŞÜNÜYORSUN
*BENCE GEREKSiZ, AŞK DUYGU FALAN
-TEŞEKKÜR EDERiM

KESiN BAKiRE

-SELAM HURiNAZ
*SELAM NECATi
-SEViŞME KONUSUNDA NE DÜŞÜNÜYORSUN
*BURADA MI
-FARK ETMEZ

KESiN UZMAN.
erkeklerin, zeka seviyesini ölçmek için kullanılan yöntemlerdir.
sorarsın söylerse ne ala. söylemezse ikinci seçenek olarak deneme yamulya yöntemini denirsin. yüzde 50 şlansın vardır. ya bakiredir ya değildir dicem ama yok yok denedin değildir artık.
herkese abi diye hitap ediyordur.
kız demişsin dostum taşak mı geçiyorsun
(bkz: parmaktan sonra)
ulan hala böyle konuları merak eden var mı derdim? varmış be?
bakirelik iki bacak arasında ise anlamak için doktora gidilir ve öğrenilir. bakire olupta tavşanlar gibi götten yiyenler ne olacak peki? onlar sıralamaya alınmıyor elbette he? bakire olmasın ama insan olsun. anlayışlı ve boş kafa olmasın hepsi bu. güzellik kişiye göre değişir ama genel olması gereken bu. aynı kışı ugg siz geçiremeyen ile normal bot ile geçiren arasında bir fark mutlaka vardır. insanın parası olabilir ama herkesinde olmayabilir. para aşka engel değil ama iyi bir basamak.
Eğer bir kızda bekareti önemsiyorsanız evlenmeden önce güvendiğiniz ya da güvenebileceğiniz bir kız bulmalısınız. Böyle yöntemler uygulayacak kadar güvensizseniz o kıza karşı, bırakın başka kız bulun. bu iş yürümez boşuna oyalamayın kendinizi. ileride bu güvensizliğin hep sıkıntısını çekersiniz. En başta karşılıklı güven olmalıdır diye düşünüyorum ben.

ha sen boşver lan ancık yöntemin varsa söyle yoksa oyalama bizi boşuna diyorsanız anlatıyorum dinle; ilacına gazoz atın bayılınca kaçırın. bir odaya tapınak havası verip kızı odanın ortasına bağlayın. kıza ayin yapıyoruz allah a bir bakireyi kurban vermemiz gerek şimdi o da sensin. bizden son istediğin nedir? ya da son olarak söylemek istediğin birşeyler var mı deyin. söyler zaten. bakire değilse bakire olmadığına sevinecektir o da. ee ama tabi işin aslını öğrenince sizin gibi eşsiz bir eşi kaçırdığı için üzülecek haliyle. siktir edin.

(bkz: çok kötüyüm)
sokunca kan çıkarsa bakiredir. yok lan sokunca kan çıkarsa artık bakire değildir. veya bize ne elalemin bekaretinden manyak mıyız biz? yada neden sokuyoruz? n'oluyo ya!

ben en iyisi kızların bekaretine takanlara sokayım, rahat edeyim. fişe sokayım yani şarz olsunlar. şarj mıydı? saat mi geç oldu? neyse.

tanım: hakkında bu kadar entry girilince öldüğünü zannettiğim yazardır. veya değildir.
-bakire misin?
+nikahına mı alacaksın? hadi yarın yıldırım nikahı kıyalım öğren.
-ya şey merak ettim ondan ne var bunda kızacak.
+tamam bende merak ediyorum!

(bkz: sarhoştum hatırlamıyorum)*
kizsa bakiredir. kadinsa antibakiredir. bakireyse kötüdür, degilse götürür.
eğer meme uçları yokmuş gibi davranıyor ise , bakire değildir
gereksiz ve kesinlikle cool olmayan bir erkeğin deneyeceği yöntemlerdir. ayrıca kızlar için, bir erkeğin gerizekalı olduğunu anlama yolunda, erkeğin bakirelik durumunu fazladan önemseyerek, bu konuda gerçekleri öğrenmek için binbir yöntem düşünme, plan kurma çabasından yola çıkarak, kendisini test etme yollarından sadece biridir.

-uff osman yapmaa...
-niye hoşuna gitmiyo mu?!
-ya ben pek sevmiyorum öyle şeyleri, uzak dur benden. (erkek kafası: kız bakire, tespit: herif salak)
-ne demek sevmiyorum?! mezara mı götürücen?!
-neyi?!
-şeyi işte...
-neyi?!
-bekaretini kızım... ehe kiki bık bık...
-o iş için biraz geç yalnız.
-nası?! hönk?! (erkek kafası: koduğumun orospusu bakire değilmiş. tespit: herif hala salak)

sessizlik...

-kimle yaptın peki?!
-sanane.
-ne demek kızım sanane?! değer veriyorum sana, merak ediyorum.
-seni ilgilendirmez.
-orospusun yani.
-ibnesin yani.
-kızım bak düzgün konuş.
-siktir git osman.
-bak! şimdi! hadi neyse, şimdi kız olmasan bıdı bıdı bıdı... (gereksiz laflar...)

ayrıca;

(bkz: #6863843)
özellikle bakire olmayıp da kızlık zarını diktirdiyse, kızı kaynayan suyun buharı üzerinde bi beş dakika bekletin. o buharın etkisi ile dikişler çözülecektir. böylece kan gelicektir. bakire kızda ise böyle bi şey olmaz içiniz rahat olsun.
(bkz: bu ne be)

edit: imla
sadece sormak.
yöntem arayan ve uygulayan kişinin dünya görüşünün sığlığı konusunda geri kalana fikir verir. olanca şekilciliğiyle ilerde aradığını bulsa bile mutsuz olacağını söyleyebiliriz. * * * *
en kesin yöntem iki aşamadan oluşur:

1. kızla cinsel ilişkiye gir. (ne kadar da kibarım bugün)
2. kesinlikle bakire olmadığına gönül rahatlığıyla hükmet.

budur olm.
biraz medeni olun. insanca cevap veriyosa bakiredir.
babasına sorabilrsiniz.

- ... nin babası mısınız?
- Evet
- Soru sormamda sakınca varmı?
- Buyrun
- Kızınız
- N'olmuş kızıma?
- Bakiremi?
- Şlik-Şlak*
- Aaaa ama lütfen, yalvarırım
- Bammmmm
sana vermiyorsa bakiredir.
sana veriyorsa bakire değildir.
*
(bkz: bir erkegin penisinin kucuk oldugunu anlama yontemleri)