bugün

erkeklerinden kulaklarından bakılınca kızların ağzının en pis yerlerini gösterecek olan örnek cümleleri tekil olarak ifaden gizli soru.
amdır efenim.am am
amk. iğrençtir yakışmaz.
küfürdür efenim, hiç yakışmıyor.
landır efenim lan.
kesinlikle "boh var" dır.
"bana karışamazsın tamam mı. "
aga ve kankadır efenim.
bilimum küfürler. tamam illa ki edilir, sinirlenince her insan eder ama bazıları küfürbaz kro erkeklerden farksız oluyor.
(bkz: ağzına siçayim) Afedersin.
bir tanesi "lanlı lunlu konuşma lan" demişti.

ironisine mi kürekle vursam yoksa kendisine mi kürekle vursam bilemedim.
tabi ki seni sikerim. Ne iğrençtir ya ne iğrenç iyy.
kanka, hacı, lan, aga ve küfürlü sözler.
kızların kızlarımızın erkek gibi davranma özentisinden kaynaklanır. hiç bir argo söz yakışmaz onlara. benim bile kullanamadığım bazı küfürleri kolaylıkla sarfederler. " bu nitelendirmeye bütün kızlarımız dahil değildir tabiki"

--spoiler--
- bok.
- amk.
- göt olduk veya oldum.
--spoiler--

bunlardan bazılarıdır.
not: giri; türk kızlarına göre yazılmıştır.
(bkz: bebik)
(bkz: aşkito)
(bkz: herkeş)

hayır lan filan demeyin lütfen; "lan ne zamandır erkeklerin tekelinde toplandı lan?! yakarım alayınızı." deme isteği uyandırıyor çünkü bende.
amuna goduğum demesi bence.çok ayıp ediyor.
bir kızın ağzından kötü söz çıkmaz ama bazıları götünden konuşuyor anlaşamıyoruz.
amına koyım.
bunu bize bırakın bari.
küfürdür efendim... heleki yanınızda topluluk içinde yapıyorsa.
Yapamayacagi, dogasinda malzemenin ve gerekse biyolojinin verdigi veya yetersiz durumlarda kalmasiyla ilgili erkekimsi hormonlarini calistirarak yapamayacaklari olaylari "-yaparim, -ederim" gibisinden sarfetmeleridir.
olmayan şeyiyle oraya buraya koyan, sokan, çıkaran sözleridir.
(bkz: size versem beni nefessiz sikersiniz)
küfür ve argonun haricinde saçma bir söz vardır 'koduğumun ' . hayır cümle bile türemez o laftan sonra ilerlemez cümle öyle kalır .
her türlü küfür yakışmıyor. tamam marjinal olmaya çalışanlarınız filan var da olmuyor be bacım kulak tırmalıyor.
keçiörenli kızlar için entry nin sonuna "-ler" çoğul eki getirmek gerekir. Söyledikleri herşey semtin kalitesini sorgulatır. Uzaklara dalınıp zeplinle guatemala ya gitme hayali kurulur. "hacı , aga , la , amığa goyim , gardeş , garındaş , ganga "

zaten k harfi lügatlarında yoktur.