bugün

verdiği ayarlar yerine ulaşmış olacak ki meyve de verdiği için taşlanmış .
(bkz: meyve ağacı) *
(bkz: ben bir ceviz ağacıyım gülhane parkında)
an itibariyle trollerin saldırsına uğramış yazar kişisidir.* ***
(#6587033)

yarar.
olayı bitirmiş yazardır. helal olsun, kopmak bu olsa gerek.*
(#6587047)
kimseyi kıskanmayan kendi halinde; yazar .kıskananlarıda çatlatmasıyla bilinir!*!
hoş gelmiş , sefalar getirmiş .. Ayrıca bende hoş gelmişim sefalar getirmişim *
bir garip yazar. garip olan kendisi değil -ya da belki kendisi de gariptir bilemem- yazdıkları. nick altında aktarılan eleştirilere birilerinin kalkıp kadın görünce üşüştü akbabalar tepkileri vermelerinden ötürü görülen her entrysinde bir ya sabır çekmeye sebep olan yazardır da.

yazım tarihine altın harflerle geçecek anarşist bir tavır değilse boşluğu noktadan sonra değil de inatla noktadan önce vermesini anlamak mümkün değil. bilmediği için bu şekilde yazıyor oluşunu ilköğretim mezunu birine yakıştıramayacağımdan kendisine de yakıştıramıyorum ne de olsa. kesinlikle özlellikle yapıyordur da ben tam kastını çözemedim. varsın o da benim dar görüşlü olmamla ilgili olsun.

aynı tavrın virgüllerde zaman zaman sekteye uğraması benim asıl eleştirim. bazı entrylerinde virgülden sonra boşluk verirken bazılarında önce bazılarındaysa hem önce hem sonra boşluğa yer vermesi cümle içerikleriyle ilgili daha güç anlaşılacak bir tavıra işaret değilse tabii.

bir de noktalı virgüllerle zekice oynaması var ki buradaki maksat hakkında tahminde bulunmam bile komik duruma düşmeme sebep olur. cümle içinde en olmayacak yere (;) koymasıyla şifreli mesaj verdiği iddiasında olanlar olabilir tabii ama bu şifrelerin anahtarına sahip olmayan bizlerin mesajlar hakkında fikir yürütmemiz bile abesle iştigalden öte değildir.

kahretsin, dişi görünce sonunda dayanamayıp nick altında dikkat çekmeye çalıştım işte. hoş, benim gibi sivilceli suratlı bir ergene de farklı bir davranış yakışmazdı.
(bkz: #6675033)

entrysinin silinmesi ya da canlandırılmamasının sebebi, eski sevgilisinin tc kimlik numarası ve anne kızlık soyadını yazmayı unutmasıdır.

bak şöyle

başlık: eski çıktığım:

entry: 2323434334 tc kimlik nolu, annesinin kızlık soyadı uludağ, ismi de salakgül salakoğlu.

bu şekilde olmalı.
serhan özkaptan'ın eski çıktığı.
(bkz: sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif) başlığını okuması gereken yazar.
(bkz: #6675033) gizemcim, kedicim bu entry subjektif ve özel bilgileri içermektedir... moderatör de haklı olarak silmiştir.

(bkz: güzin abla tarzı entry girmek)
sadece serhan özkaptan'ı ilgilendirecek derecede subjektif yazar.
özel hayatının bu kadar didik didik edilmesinden hoşnut olmayan kişi.
(bkz: okumadan yazar olmak)
(bkz: bari kuralları okusaydın)
(#6675033) entrysiyle ironi yapmaya calistigina inanmak istiyorum. lutfen oyle olsun. yok degilse biri bu yazara sozluk formatini ogretsin.
özel hayatını kimse istemese de gözler önüne seren kişilik...
haklıdır. mesela ben de geçen gün paranın altına kendi ismimi yazmıştım lakin moderasyon sildi. para=cool adam diyorum anlamıyorlar yahu. acısını paylaşıyorum ve eski çıktığının kafasına inşallah yüklü miktarda para çantası düşer diyorum.

şaka bir yana kendisi muhtemelen 93 lüdür, aşkta güçlüdür.
gizem bu durum seni rahatsız etmesin, aksine bu duruma sevinmelisin bence. bak cool adam bile kıskandı seni. o da ilgi istiyor. *
şebnem şefır'ı andıran yazar.

yarın öbürgün belgeyle imeyçshaq fotoları koyar falan diye korkuyöre.
serhat özkaptan ile ilgili yeterli detay vermediği için yazıları silinmiş yazardır.
boyu, posu, ne kadar yukarı çıktıkları, en yukarıda ne kadar dayandıkları, en sevdikleri çıkma açıları gibi detayları daha net verebilirse enrty formata çok daha uygun olacaktır.
bu arkadaşın; bu yazdıkları ciddiyse, hakikaten düşündürücü derecede komik diyeceğim ama büyük ihtimalle şakadır.
malum entrysinde her düzelttiği daha da beter olmuş yazar. yada kedi gizem'i.
eski çıktığı serhan özkaptan'ı meşhur etmiş kişidir.

(bkz: kameraya el salla serhan)
(#6675033)
serhan özkaptan çıkışlı olarak halterleri atmıştır.

--spoiler--
onu da silince bende halter attı !!
--spoiler--

şalterleri ise sağlam durumdadır. telaşa mahal yok.