bugün

artık silinen bu yazara; bundan sonraki hayatında başarılar, serhan'la kendisine mutluluklar diliyorum. * (#6675033)
(bkz: ilkokuldaki öğretmenler odasının gizemi)

çağrışımdır. yazarın kendisi komple çağrışımdır.
iyi ki varsın bu devirde hala yazar silen moderasyon.
demokraasiye indirilmis darbedir. daha once de belirttigim gibi halkin iradesine karsi duramazsin ey moderasyon, bu halk isterse her kedinin gizemi moderator olabilir. minareler sungumuuz, camiler kislamiiiz. ahhh vurmasana. one minute.
gizemli bir siliniş öyküsünün baş kahramanı.
(bkz: ay kıyamam ben ona)

(bkz: annem üzüldün mü sen)
o artık bir silik. daha düne kadar moderatör olması için kampanya başlatılmıştı. ee dünya işte. ne oldum dememeli ne olucam demeli.
(bkz: son şakasını yaptı)
(bkz: bu sefer güldürmedi)
(bkz: #6782111) sevgi pıtırcığı tabirinin en çok yakıştığı yazar. o ne yüce gönüllülüktür öyle mirim? herkes bağışlayabilir mi bu kadar çabuk? şu an ağlıyorum biliyor musun?...

dövmesini de sevmesini de bilen bir baba gibi... biraz hulusi kentmen biraz münir özkul... şen ol moderasyon şen ol, bir kedinin gizem i sana seviyür.
(#6782159) alçak gönüllülükte sınır tanımayan yazardır. *
bütün kelimeleri yanlış yazarsam bilerek yanlış yazıyorum sanırlar düsturundan hareket eden yazar. ama kazın ayağı öyle değil çünkü onun babası profösör, eniştesi direktör. diğer akrabaların meslekleri hakkında bilgi gelmeye devam ettikçe buraya aktaracağımdır.

edityum madeni:

(bkz: #6781759)

(bkz: bambaşkaymışsın)

(bkz: #6721168)

(bkz: of of of)

(bkz: #6717296)

(bkz: cizız kırayst)
(bkz: #6782111)

(bkz: emir büyük yerden)

(bkz: dalga konusu olduğunu anlayamamak)
yeni farkettigim celebrity adayi.

celebrity deadmatch: (bkz: author vs bir kedinin gizem i)
(bkz: #6781920)
uzun zamandır gülmediğim kadar gülmemi sağlayan yazar.
incelikli bir zeka sahibi imiş. *
fikirlerine ve aktarış şekline bayıldığım, anarşist asi tavırlarına meftun olduğum, güzel dilimizi hakkı devrim kadar iyi bilen çok kaliteli bir yazar. entrylerinin takipçisi olacağıma da söz veriyorum. beybabaya selamlar.
gerek konuyu kavrayabilme kabiliyeti olsun, gerek konuyu ustaca yorumlaması, gerekse kelimelerin arasına serpiştirdiği erkeksi, sert alayına gider küfürleriyle SÖZLÜĞÜN EN iYi yazan KADIN YAZARI , TARTIŞMASIZ!

(bkz: #6781920)entrsiyle salça denilen adama bile posta koymuştur.

canım benim.

ş(h)alterleri attırdım bekliyorum...
babanın karizmayı çizdiği anlara örnek br entrysi olan yazardır.
40 yıllık edebiyatçının başına daha kotu ne gelebilirdi? sayesinde bu konuda beyin jimnastiği yaptığımız cici yazar.
gene tavan yapmış nickaltı. nasıl beceriyor bunu merak ediyorum.

böyle bir duruşu bol sıvı salgılı entry'ler yazmaktan başka bir sik yapmayan kadın yazarlarımızdan hangisi sergileyebilirdi aceba? ya hayran olmamak elde değil arkadaş.
benim acıklı hikayemi tokat gibi suratıma çarptı gitti, ne babam mühendis ne de eniştem art direktörü. hepimiz işsiziz (böyle mi yazılıyordu bu) gerçekten mağduruz.

bir kedinin gizem i gibi gerçekten akıl oyunu dolu bir nick, ve bu nickin damgaladığı muhteşem markalı entry' ler gerçekten çok başarılı.

gün geçmiyor ki meyveli yoğurdun içindeki böğürtlenleri ayıklayıp yemeyelim.
--spoiler--
devamlı bir şekilde imla hataları yüzünden entrylerimi silen oluşum . yeter artık be ! benim babam emekli edebiyat profösörü
--spoiler--

profösör ne yahu, profesör müydü yoksa ?
babası edebiyat profesörü olduğu için imla hatası yapması imkansız olan yazarmış. benim de dayım astronot ama uzay mekiğini verse kavşak ağzında istop ettiririm allama.

edit: profösör babasına çekmemiş.
BENiM BABAM EMEKLi, annem ev hanımı, ben mühendis, iki kardeşim var (görümcen yok ama) bu akşam müsaitseniz size hayırlı bi iş için geleceğiz? demek istediğim ahu.

gizem'ini çok sevdim çıkar o nu bebeğim!

benim babam subay. ben inşaat mühendisi. annem işletme bitirmiş. eniştem maliyede memur. bu sonuca göre moderasyon bana imla dersi verebilir mi? yüce halkın takdirine bırakıyorum.
imla hatalari nedeniyle kendisini uyaran ya da rotus isteyen moderasyona "siz benim kim oldugumu biliyor musunuz?!!" diyor. ilginc.

güncel Önemli Başlıklar