bugün

öbür dünyadan gelip aramızda dolaşan beyaz saçlı adamın, samanyolu habere doğru haberler getirmesi durumu.
(bkz: kaynak olarak göt) doludur.

yazar notu :bu entryde hakaret vb birşey yoktur. başlığın türediği yeri göstermek amacı ile yazılmıştır.
hocaefendi hazretlerinin yorumlarını hiçbir zaman es geçmeyen kanal.

bir de kafalarından uydurdukları ortalık bulandırıcı haberlerde de hiçbir dayanak gösteremezler ve "iddia edilmekte bik bik" demekteler.

mesela tüm kanalların gösterdiği akp karşıtı bir protestoyu, polislerin yaka paça aldığı adamları hiç göstermez bu kanal ve aynı tayfadan stv, kanal 7 falan.
hüseyin üzmez'i, 14 yaşındaki bir kıza tacizde bulunan bir sapığı savunmuş kaynak(!)

http://www.samanyoluhaber.com/haber-99729.html

--üstteki link için spoiler--
bana sorarsanız, ister gerçek, ister iftira olsun, bu olayın, bugün, bu şekilde ortaya çıkması bir komplodur. bundan sonra da benzer komploları bekleyebilirsiniz.. bazan komplo gerçekler üzerine kurgulanır.. bu konuda uygun adam bulmakta hiç de zorlanacaklarını sanmıyorum.. çünkü onlar bu işi iyi biliyorlar..
--üstteki link için spoiler--

o değil de "ister gerçek, ister iftira olsun, bu olayın, bugün, bu şekilde ortaya çıkması bir komplodur." ne demek lan? ister gerçek olsun, komplodur?
ergenekon davasında ortaya koydugu mücadele inanılmazdır ve davaya aşama kazandırmıştır, tebrik edilesidir bu tavrı ile türk milletinden yana tavır koymustur artık izlenesi kanaldır.
ergenekonu hizbullah ve el-kaide ile bağlantılı diyecek kadar şuurunu kaybeden ve sallamada sınır tanımayan site ve kanallar topluluğu.

son günlerde ise kılıçdaroğlu ile kalkıp, onla yatarak paso nasıl bok atarım moduna girmiş topbaş çanakçısı site ve kanallar topluluğu.
herhalde topbaş'ın rantlarından nemalanıyor olacaklar ki topbaş'ın yolsuzluk ve rantları yerine kılıçdaroğlunun her attığı adımım haberini yalan ve çarpıtma ile süsleyerek servis ediyorlar.
hiç bir kaynağa dayanmayan göze sürme genellemedir.
(bkz: bir karakter kazandırıcı olarak budaklı meşe odunu)*
olaya tek taraflı kalmakla kalmayıp olayları çarpıtan, belli bölümleri keserek yalan şeyler anlatan haberimsi. kanal 7 ve vakit in kankası.
(bkz: tanrilar cildirmis olmali)*
izlemeden, dinlemeden karar verilmemesi gereken!

bırakın şu önyargıları artık!
akşam haberlerinde ergenekona tıklayamadan geçemeyen kanaldır. kanal7,tgrt,stv,tv5 hatta kanala....
(bkz: yandaş medya)
haber okunmaması gereken kaynaktır.
(bkz: salih abi)
bunca yanlının ve yancının arasında gayet sağlam bir duruşun ve hakikatin sesidir kendileri.Hakikati adamına göre değil, adabına göre dillendirir. Magazin programlarıyla arasında yedi fark bulunabilir en azından.
(bkz: roma nın piknik ateşinden yandığı ortaya çıktı)
heyecanlı bir ses tonuyla efendim ergenekon duruşmasında... diye başlayan haber kaynağıdır.
(bkz: kemal gülen)
vatan, hurriyet, kanald ve radikal'den hiçbir farkı olmayan haber kaynağıdır. samanyoluhaber de dahi olmak üzere medyanın bütünü sallama ve yandaş haber yapma konusunda uzmandır. bilmiyorum daha önce duyuldu mu ama kaynak götüm haber ajansıdiye bir sey var, arastırmanızı tavsiye ederim efendim.
seyircinin vaaz mı yoksa haber mi dinlediklerini ayırt etmekte zorlandıkları durumdur.
kaynak totom haber ajansıyla doğru habercilik de yarışır.
evde stv ve türevi olan bütün kanalların silinmesini gerektirir. ülkede yanlı haber yapmayan kanal yoktur ama bu kadar da olmaz dedirten kanallardır.
güncel Önemli Başlıklar