bugün

7

-
görsel

u m u r s a m a m a
kelepçe evet... siz anladınız onu.
ne kadar önemsiz olursa olsun bir kadın hevesle bir olayı anlatır ve karşıdaki kişi bunu dinler gibi yapıp dinlemezse çıldırır.
Horlayan koca.
Vajinamin yalanmasi.
Çevrimiçi olup yazmamak tabiki.
kulunçlarında nodül oluşması.çok ağrıyor ya.
kaslı homolar, serseri tipler, babasının parasıyla gün boyu bakire avında olan oğlanlar, mühendisler, gitar çalanlar.ben gibi asgari ücretle çalışıp zamanın yarısını ödeme planlarıyla geçiren ve tek eğlencesi youtube ve sözlük olan mulayimlere yanaşmaz bunlar.
kendisi konuşurken karşısındakinin onu kâale almaması, ona bakmaması. adeta bu durum sonucunda gözlerinden alev çıkartır ve mütemadiyen çıldırır.
Kirletilmiş mutfak. Bazılarını çıldırtır. Deneyin hehe.
insanların ağır hareket etmesinin bile yeterli olabileceği şeylerdir.
Benim ağzımdan, yatak odası sesimle çıkan en eften püften lâflar.

Sesimi seviyorum.
kadın genellemesi yapılması.
işlerin yolunda gitmemesi.
zamanın hızla geçmesinln yanında mutsuz ve yalnız olmak.
Aldatılmak
önemsenmemek
Kadınsın şunu yapamazsın muhabbeti
Herşeyi kadın yapar erkek sadece çalışır düşüncesi
sevdiğiyle sevişmek zaman geçirmek
Baska bir kadina tercih edilmektir, telefonlarin acilmamasi da olabilir.
başka bir kadının iyi yönlerinden bahsetmek.
Sevgilinizse bir daha adımı azına alma pis kaşar derseniz çıldırır. Ama ciddi olmanız gerekir.
bir sorunu bütün yönleriyle ele alıp, halletmeden, sorunu bahane edip olay yaratmak. konuşarak hallolabilecek şeyler var bu dünyada azizim.
orgazmdır.
tabi yaşatamayanlar bilemez, nevresimi yırttı lan yeminle tırnakları nevresime geçti.

neyse mahremime fazla girmeyeceğim. kedi gibidir kadınlar zaman zaman pencelerini bi atarlar aman tanrım oh la la yani...
yalan söylemek değildir. mesela sen dünyada gördüğüm en güzel şeysin de hiç kızmaz hatta hoşuna gider. başka kadınlarla sevişip sen bizdensin tertip demek olabilir.
g noktası. bilen bilir ya da bulabilen bilir.
Sevgilinin geçmişi.
Yine bir kadın.

aldatılınca.
bir çoğu 8 yaşındayken başa gelen bu adam hala başta ve o 8 yaşındakiler artık 18 yaşında birer türkiye cumhuriyeti seçmenleridir.
yolda vs, topuklu ayakkabı ile düştüğü zaman kendisine gülünmesi.
kulak memesi diyorum.