bugün

Umursamamak ya da bir topluluk icinde ona yokmus gibi davranmak olabilir.
Dengesiz olmak, favorilerdendir. Bir gün öyle bir gün böyle davranmak, anında kaybetmeyi getirir.
yanında rahat davranmamaktır ki rahat davrandığınızda gaz çıkarma, geğirme vs kız da oluşan tepki beni seviyor ki bu kadar rahat davranıyor.
askerlik arkadaşınızmış gibi konuşun.
(bkz: yalan)
kazanmaktan zor olmayan yollardır. onca gün hafta ay yıl vs peşinden koş. ilk fırsatta aldat. nerde kaldı erkeklik.
(bkz: aref ghafouri)
değerinden fazla ilgi gösterin ve bekleyin...
hiçbirşey yapmaya gerek yoktur. nasılsa birgün gidecektir.
inanmak, güvenmek, değer vermek. (bkz: yeni bir bilgi yok)
Terk etmek mk..
size yeterince aşık değilse elbet birgün gidecektir. siz terketseniz bile aslında o gitmiştir. sizin terketmenizin nedeni onun yanlış davranışlarıdır.
facede ilişki durumunu "ilişkisi var" yapmamak.
görmezden gelmek en etkili yol değildir aslında. kadınlar gariptir görmezden gelene bağlanırlar bağlananı görmezden gelirler. istisnalar istisnadır.
kaybedilen kadınlar kazanılmak için çaba sarfedilemiş kadınlardır. aha bu sözü de ben söylüyorum. iyi irdeleyin ve haddinizi bilin. adam olun döverim. altı üstü insanız. beşli priz her zaman dolu olsa bile, bir telefon şarj edilmek istendiğinde bir şekilde şarj edilir. selamlar.
siktir git demek.
Onun için her şeyi yapabileceğinizi belli edin. Oysa vur kaç taktiği yapsanız, yem koyup tuzağa düşürseniz sizin için ölüp bitecekti.

(bkz: bir arkadaşım ekolü)
kaynanayla ayni evde yasatmaktir. anneyle ayni evde yasayin bakin nasil kaybediyorsunuz?
(bkz: iflas)
(bkz: markafoni)
(bkz: mango)
(bkz: limango)
(bkz: go go go)
birlikte alışverişe çıkın. o kendisi kaybolur zaten.
çok değer ver sevdiğini her ortamda söyle çok geçmez 3 aya siktiri yersin tecrübe ile sabittir.
Çok sevin. Çok kıskanın. Çok değer verin. Yeminle kaçıyorlar. Ortada da sik gibi kalıyosun.
en etkilisi yokluğuna alıştırmaktır .
ya da çok sevmektir , her iki şekilde de tamamen farklı çıkış noktalarından hareket ederek o kadını kaybedebilirsiniz , tabi elde ettiğiniz bir kadını kaybetmeye çalışmak gibi bir ruh bozukluğunuz varsa .
aldatma girişiminde bulunup veya yalan söyleyip yakalanın. adiliğinizin yanında beceriksiz de olduğunuzu görünce anında soğurlar.
güncel Önemli Başlıklar